Як приклеїти фон на акваріум?

Як приклеїти фон на акваріум? - Ветеринар

Акваріуми служать прекрасним інтер’єрним предметом. Якщо вибрати привабливих і невимогливих риб, то спостереження за їхнім життям буде одним задоволенням. Зазвичай акваріуми прикрашаються різними рослинами і будівлями, корчами.

Як приклеїти фон на акваріум? - Ветеринар

Ще один спосіб поліпшити його зовнішній вигляд — приклеїти на його тильну стінку фон.

Призначення фону і способи його кріплення

Акваріум має декоративне призначення. Фон допоможе не тільки поліпшити все враження, а й приховати стінку, дроти та обладнання за штучним ставком. Завдяки малюнку на задньому плані простір виглядає більш глибоким. Фон дає можливість зробити меншу кількість світлових відблисків на воді, надає риб’ячому будинку більш природного вигляду. Якщо вибрати правильно зображення, то мешканці акваріума відчуватимуть себе ще комфортніше.

Фон для акваріума досить доступний і реалізується в більшості зоомагазинів. Плівка дає можливість швидко і просто поліпшити або ж просто поміняти зовнішній вигляд ємності. Дуже актуальне застосування подібного декору в тому випадку, коли акваріум стоїть не щільно до стінки. Зазвичай подібне розміщення викликає дискомфорт у риб. Ба більше, при спостереженні за акваріумом кімната, що просвічується, занадто розосереджує увагу.

Приклеїти фон на акваріум можна всередині або зовні задньої стінки. Внутрішній виглядає набагато природніше. Важливо застосовувати виріб з екологічно чистого, нетоксичного матеріалу. Фон ставиться в середину акваріума до того, як туди заливають воду. Важливо надійно закріпити його, щоб він не впав на риб.

Зазвичай внутрішній фон представлений 3d панелями зі штучного латексу. Застосовуються різні природні фактури, наприклад, камінь або дерево. Чистити такі фони потрібно, проте цей процес дуже складний. Потрібно брати до уваги, що подібна конструкція злегка скрадає об’єм акваріума, як і будь-який внутрішній декор.

Зовнішній фон більш поширений через власну доступність. До матеріалу менше вимог, оскільки він не стикається з водою і жителями акваріума. Для фіксування застосовують різні клейові склади або ж просто скотч. Перевага і в тому, що такий фон не псується водоростями, що розростаються. Плівки продаються в досить хорошому асортименті і можуть бути як одноколірними, так і кольоровими або з малюнками

Сучасні фони для зовнішнього наклеювання можуть мати 3d-ефект. Недолік плівки тільки в складній заміні. Якщо застосовується декор на клейовій основі, то зняти його буде не просто і складно. Краще добре розрахувати необхідний результат ще до того, як оформляти тильну стінку.

Позначки:, , , ,
close