15 дизайнів патіо з пофарбованого бетону

Крістін Гогенадель писала про дизайн для таких видань, як New York Times, Interior Design, Slate, Fast Company та міжнародних видань Elle Decor.

Опубліковано 20.01.21

Ніщо так не псує зовнішній простір, як занедбаний бетонний внутрішній дворик, потрісканий і вицвілий від сонця. Хороша новина полягає в тому, що пофарбувати сумний бетонний внутрішній дворик — це просте дизайнерське рішення, яке підбадьорить ваш відкритий простір, витративши трохи часу та зусиль і не завдаючи величезного удару по вашому бюджету.

Просто не забудьте зашпаклювати або відремонтувати всі тріщини, перш ніж фарбувати внутрішній дворик фарбою, безпечною для бетону. І не забувайте регулярно чистити ваш бетонний шедевр, пофарбований своїми руками, щоб зберегти його гарний зовнішній вигляд.

Ознайомтеся з цими дизайнами пофарбованих бетонних терас у різних стилях — від сміливих смуг до привабливої геометрії та трафаретних візерунків зі штучної цементної плитки — щоб надихнути вас на перетворення вашого відкритого простору.

Графічний

Блогерка Хейлі Стюарт (@iamhayleystuart), яка пише про ремонт та інтер’єри, обрала графічний чорно-білий трафарет від Dizzy Duck Designs для свого просторого внутрішнього дворика на задньому дворі, який задає тон її поєднанню вуличних меблів та декору в стилі бохо-шик і надає зовнішньому простору такого ж завершеного вигляду, як і будь-якій іншій кімнаті в домі. «Я маю наголосити всім, хто планує пофарбувати чи нанести трафарет на внутрішній дворик, що це НЕ є постійним рішенням і потребуватиме щорічного догляду, щоб він виглядав свіжим», — пише Стюарт у своєму блозі через рік після того, як вона завершила ремонт. «Якщо ви готові докласти зусиль і витратити час, то я обіцяю, що воно того варте на 100%, тому що виглядає дуже ефектно».

Позначки:, , , ,
close