Аніме “Грабіжник”: сюжет, опис, персонажі

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

Аніме «Грабіжник» сподобалося багатьом шанувальникам манги. У цій історії постапокаліптична атмосфера, альтернативний світ, у якому герої бажають розгадати таємницю цифр, щоб поліпшити майбутнє. Сюжет і характеристика персонажів пояснять, чому аніме «Грабіжник» набуло фанатів.

Що відомо про аніме «Грабіжник»

«Грабіжник» — аніме, яке змогло підкорити серця прихильників постапокаліптичних історій. Рейтинг картини на IMDb — 6,1 бала. Однойменна манга «Plunderer» написана і намальована Су Мінадзукі, на рахунку якого відомі творіння «Юда», «Отруйний обід для чудовиська», «Мій месія», «Перевтілення, або Прагніть до мети, Соната», «Красуня-годере Нагіхаре Сора», «Втрачене небесами».

Манга була офіційно опублікована і представлена шанувальникам 26 грудня 2014 року, але тільки взимку 2020 року справа дійшла до повноцінної екранізації у форматі аніме. Показ проходив з 8 січня по 24 червня 2020 року. Скільки серій в аніме «Грабіжник»? Наразі вийшов 1 сезон, який включає 24 епізоди.

Про адаптацію манги у вигляді аніме-серіалу було офіційно оголошено 18 лютого 2019 року видавництвом Kadokawa. Пізніше цю новину підтвердив сам Су Мінадзукі. Виробництвом аніме займається студія Geek Toys під контролем режисера Хіроюкі Камбе.

Коли вийде 2 сезон аніме «Грабіжник»? Точної інформації про вихід другого сезону немає. Раніше стверджувалося, що продовження серіалу вийде влітку 2022 року. Зараз 2 сезон очікують у 2023 році.

Який сюжет аніме «Грабіжник»? Події відбуваються у світі Альсія, який контролюється числами. У кожної народженої людини є рахунок, запечатаний у її тілі. Він відображає важливе для неї число. Коли рахунок опускається до нуля, людина навічно падає в безодню.

Лічильник головної героїні відображає кількість пройдених кілометрів, адже головна її мета — йти, не зупиняючись, світом у пошуках Легендарного червоного барона. Він потрібен, щоб виконати останнє бажання її матері, яка впала в безодню.

Усе змінюється, коли героїня зустрічає лицаря, на рахунку якого негативне значення. Продовжуючи подорожувати разом, в одному з міст вони стикаються з демоном із безодні — бойовим вертольотом Мі-24. Разом із новими товаришами дівчина зустрічає іншого Легендарного червоного барона, який відправляє їх у минуле дізнатися правду про світ.

«Грабіжник» — це історія про пошук істини, про справжню дружбу, про віру в краще і намір прогнути світ під себе, змінивши його жорстокі закони. Як і будь-яка інша манга, сюжет декларує перемогу добра над злом, мотивує і змушує замислитися над цінністю часу і розстановкою пріоритетів під час його розподілу.

Персонажі аніме «Грабіжник»

Хто персонажі аніме «Грабіжник»? В аніме головні герої такі: Хіна, Ліхт-Бах, Лінн Мей, Пеле Попоро, Джейл Мердок.

Хіна Фаро

Головна героїня аніме «Грабіжник». Це самотня дівчина, яка до раптової смерті матері жила в горах. Залишившись сама, вона п’ять років подорожувала в пошуках Легендарного червоного барона.

Хіна — щира дівчина, яка хоче захистити всіх, кому довіряє. У ній немає ні краплі жорстокості, і вона не хоче бачити її в інших людях. Героїня цілеспрямована, але доволі боязка і легко починає нервувати.

При першій появі в манзі лічильник Хіни становив усього 441. Завдяки Ліхту-Баху він збільшився до 760.

Ліхт-Бах

Ліхт-Бах — один із найбільш контроверсійних і специфічних персонажів манги. Загадковий блондин із червоними очима приховує вигляд під маскою. Він уміло орудує мечем і не боїться ворогів, зупинив світову війну 300 років тому. Саме після неї світ Алтея заполонив жорстокий рахунок. Ліхт — головнокомандувач асів. Він залюбки взявся допомогти Хіні.

Хлопець загадковий у плані своїх намірів. Він щосили приховує, що він із Легендарних червоних баронів. Він збочений і майже завжди комічний. Коли він набуває справжньої сили, його особистість змінюється: його охоплює непохитна жага крові та бажання вбити всіх ворогів.

У Ліхта-Баха два видимих лічильника. Перший на лівій руці показу є-999. Такий рахунок він отримав після закінчення Покинутої війни. На останній момент появи Ліхта цей лічильник показува в-1002. Другий лічильник знаходиться на його мечі поруч із руків’ям і показує 5700.

Лінн Мей

Лінн Мей — ще одна героїня аніме «Грабіжник». Перебільшено милий і доброзичливий персонаж. Навіть лічильник на грудях Лінн показує кількість зроблених нею добрих справ. І це число постійно зростає. Лінн — майор збройних сил Алтея, що захищає містечко Хоем. Вона всіляко допомагає команді Хіни на шляху до Червоного барона.

Пеле Попоро

Пеле Попоро (повне ім’я — Гешпенст Церлеген) — друг Лінн. Він згодом вступив до лав команди Хіни. Непримітний білявий красень справляє враження м’якого, ніжного і нерішучого юнака. Але до кінця аніме персонаж розкривається як розважливий, хитрий воїн, генерал-полковник Білої спецслужби й один із семи баронів.

Як Легендарний барон, Пеле володіє потужними здібностями, головна з яких читання думок. У нього лічильник підозр (показує, скільком людям він не довіряє), який становив 120. До кінця не зрозуміло, чи був це його справжній рахунок.

Джейл Мердок

Джейл Мердок — старший лейтенант і ще один командувач армією Алтея. Він власник баллота — унікального предмета, що дає змогу коригувати числа на особистому лічильнику кожного персонажа. Крім того, баллот дає змогу матеріалізувати будь-який залізний предмет, включно зі зброєю та спеціальним спорядженням. Ці здібності не раз рятували відважних мандрівників у дорозі.

«Грабіжник» — манга й аніме для тих, хто любить гумор на межі фолу та гострі ситуації. Усе це чергуються з картинками яскравих битв. Харизматичні герої та непередбачуваний сюжет втягують в історію з перших епізодів і утримують інтерес протягом усієї розповіді.

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Рефлектор у дизайні людини: опис типу особистості

Лінії на руці: значення, опис

Рік Кролика: характеристика й опис знака

Позначки:, , , , ,
close