Найдовше волосся у світі у жінок

Світовий рекорд за довжиною волосся у жінок перевищує п’ять метрів. Таке волосся не тільки предмет гордості, а й обтяжлива ноша. Довгі коси вимагають постійного догляду. У топ-10 власниць найдовшого волосся у світі увійшли як дорослі жінки, так і підлітки.

Се Цюпін

Се Цюпін — володарка найдовшого волосся у світі. Рекордна довжина її волосся склала 5,6 м. Рекорд зафіксували в Книзі рекордів Гіннесса 8 травня 2004 року. Перевершити Се Цюпін досі ніхто не зміг.

Жінка народилася 1960 року в Китаї. Відрощувати волосся Се почала в тринадцятирічному віці. З 1973-го дівчина жодного разу не стриглася. Се не вважає якоюсь проблемою своє довге волосся, до цього можна звикнути. Головне — тримати поставу, незважаючи на довжину і вагу волосся.

Дай Юе Цінь

Дай Юе Цінь — володарка другої у світі довжини волосся у жінок. Її показник — 4,2 м.

Дай Юе народилася на півдні Китаю 1964 року. З чотирнадцятирічного віку вона не відвідує перукаря.

Коли її волосся перевищило 3 м у довжину, дівчина стала реєструвати рекорди на регіональному рівні. На миття волосся такої довжини йде до п’яти годин і ще кілька на прочісування локонів. Проте Дай пишається волоссям і не страждає від тих незручностей, яких воно їй завдає.

Цзен Айсю

Довжина волосся Цзен Айсю — 3,58 м, проте жінка ніколи не зверталася до Книги рекордів Гіннесса, щоб зареєструвати дивовижну довжину, тож її показники не підтверджено офіційними замірами.

У 1990 році Цзен Айсю пішла на стрижку, але її перукар порекомендував зберегти довжину, оскільки якість волосся була чудова. Вона прислухалася до поради і не стриглася понад 21 рік.

Тетяна Письменна

Тетяна Письменна — володарка найдовшого волосся в Росії. Максимальна довжина її волосся сягала 2,75 м. На відрощування такої довжини пішло 40 років.

На щоденний догляд за волоссям мешканка Волгограда щодня витрачає кілька годин. Тетяна для миття волосся за раз використовує банку шампуню. При цьому жінка не користується феном і сушить волосся природним чином по кілька годин.

Тетяні довелося вкоротити волосся, оскільки воно почало заважати нормальному життю — під час ходьби волочилося по асфальту. У громадському транспорті їй зовсім постійно наступали на косу. На даний момент довжина волосся Тетяни — близько 2 м.

Аша Мандела

Аша Мандела — володарка найдовших у світі дредлоків. Для отримання дредів необхідно особливим чином сплести справжнє волосся в локони. Довжина волосся американки становить 2,6 м.

Дреди спрощують догляд за волоссям. Аше з гігієнічною метою миє волосся лише раз на тиждень. На стані волосся відсутність регулярного миття шампунем не позначається: якщо волосся не мити, воно все одно збивається в природні дреди.

Аша носить своє волосся в спеціальній сумочці, щоб воно не волочилося по землі. За дивовижну довжину волосся Ашу прозвали темношкірою Рапунцель.

Христина Кречківська

Ще одна рекордсменка за довжиною волосся — українка Христина Кречківська. Довжина її кіс — 2,45 м. Уродженка міста Дрогобич (Львівська область) відрощувала волосся 15 років. За цей час вона лише одного разу відвідала перукаря.

Довжина волосся була офіційно підтверджена спеціальними замірниками 15 червня 2016 року. Рекорд внесено до Національного реєстру рекордів України.

Анна Янко

Анна Янко — це ще одна українка, яка може похвалитися рекордно довгим волоссям. Довжина її волосся склала 2,21 м. Для того щоб відростити таку довжину, дівчині знадобилося 18 років. За унікально довге світле волосся Анну з дитинства називали Золотоволоскою.

Анна не відвідує перукарів і доглядає за волоссям сама. На догляд доводиться витрачати кілька годин на день, а під час відвідування душу йде половина пляшки шампуню. Дівчина не користується феном, тому волосся сохне кілька годин.

До 2016 року Анна була рекордсменкою в Україні. Рекорд був зафіксований 15 листопада 2012 року і внесений до Національного реєстру рекордів України.

Ніланші Патель

Ніланші Патель — володарка титулу рекордсмена з довжини волосся серед підлітків. За рекордну довжину в 170,5 см дівчина отримала прізвисько підліткова Рапунцель.

Ніланші перестала стригтися в шість років, після того як їй зробили вкрай невдалу зачіску в перукарні. Дівчина каже, що сама прийняла тверде рішення не стригти волосся.

Хоча дівчина більше не відвідувала перукарів, дуже довге волосся вимагало від неї щоденного тривалого догляду. Багато зусиль йшло на миття волосся. Після миття було потрібно до півгодини на сушку і годину на розчісування пасом. З цим завданням дівчині допомагала справлятися мама. Незважаючи на таке довге волосся, Ніланші вела активний спосіб життя і навіть займалася спортом.

Дівчина стверджує, що довге волосся завжди було її талісманом. Вона заплітала його в коси, а коли грала в настільний теніс, то робила великий пучок.

Рекорд довжини її волосся (170,5 см) зафіксували 2018 року. У 2020-му Ніланші, оновивши рекорд до 2 м, відрізала волосся, залишивши собі коротку стрижку. Пучок волосся вагою понад чверть кілограма передали в музей.

Кейто Кавахара

Кейто Кавахара — підліток із рекордною довжиною волосся. Прагнення побити світові показники довжини кіс з’явилося в дівчини після того, як вона побачила в інтернеті історію чинної на той момент рекордсменки Абріль Лоренцетті. Дівчина заміряла своє волосся і виявилося, що воно довше. Сім’я підтримала Кейто в бажанні встановити світовий рекорд.

Офіційні представники Книги рекордів Гіннесса зафіксували рекорд 2018 року. Заміри показали результат 155,5 см, що на 3,5 см більше за рекорд Лоренцетті. Дівчина дуже пишалася своїм результатом.

Кейто стверджує, що ніколи до 2018 року не ставила за мету відростити найдовше волосся у світі: вона просто ніколи не стриглася. З дитинства у дівчинки був великий шрам на голові, який вона намагалася прикрити волоссям. Це і послужило причиною того, що японка ніколи не відвідувала перукаря.

Кожен ранок Кейто починався з догляду за волоссям, в якому їй допомагала вся сім’я. Волосся мили, сушили феном і заплітали в довгу косу.

Кейто втратила статус рекордсмена за довжиною волосся серед підлітків 8 квітня 2018 року, оскільки їй виповнилося 18 років. На дорослі рекорди дівчина вирішила не замахуватися і зістригла своє волосся у 2019 році. Стограмовий пучок волосся вона пожертвувала на благодійність.

Абріль Лоренцетті

Абріль Лоренцетті до 2018 року мала титул володарки найдовшого волосся серед тінейджерів. Рекорд 1,52 см був зафіксований Книгою рекордів Гіннесса 2017 року. Аргентинську дівчину жартома порівнювали з Рапунцель, хоча вона не приховувала своє волосся за стінами високої вежі, а, навпаки, гордо демонструвала його в рідній Кордові.

Дівчина стала однією з місцевих визначних пам’яток, і заїжджі туристи намагалися подивитися на її довге волосся. Відрощувати волосся Абріль стала в шестирічному віці.

Після перегляду фільму «Матильда» (1996) їй захотілося мати зачіску, схожу на укладку головної героїні Мари Вілсон. Однак після стрижки Абріль була шокована своїм відображенням у дзеркалі. Після цього вона майже 11 років не відвідувала перукарню.

Абріль миє волосся через день, використовує для цього звичайний шампунь і кондиціонер. Мама допомагає їй у догляді за волоссям, а після миття пасма висихають природним шляхом. Єдині проблеми, з якими стикається Абріль, — прогулянки у вітряну погоду і підйом сходами.

Довге волосся має гарний вигляд і є предметом захоплення. Однак усе має свою ціну. Дівчата-рекордсменки змушені витрачати літри шампуню та годинами розчісувати пасма. А метрові коси часто заважають пересуванню.

Позначки:, , , ,
close