Найвищий у світі: “Ліфт Ста Драконів”, від якого захоплює дух

Ліфт Байлун (з китайської буквально: «Ліфт Ста Драконів») — це найвищий зовнішній ліфт у світі. Він піднімає туристів на 330 метрів над землею на оглядовий майданчик на вершині гори в нацпарку Чжанцзяцзе в китайській провінції Хунань, передає NUR.KZ.

Ліфт Байлун — одна з найвідоміших визначних пам’яток Китаю. Він кілька разів потрапляв до Книги рекордів Гіннесса як найвищий у світі, найбільший за вантажопідйомністю і найшвидший.

«Ліфт Ста Драконів» складається з трьох двоповерхових кабін, одна з них може підняти або спустити за раз 48-50 осіб.

Усередині встановлені сейсмічні датчики, у разі спрацьовування яких ліфти мають за короткий час евакуювати всіх пасажирів вниз.

Будувати його почали 1999 року, а 2002-го вже відкрили для відвідувачів.

Це сучасне диво техніки неабияк економить час туристам, які можуть за хвилину піднятися на вершину гори, звідки відкриваються неймовірні краєвиди на мальовничу природу з кварцитовими стовпами. Вигідні квитки на літак до Китаю шукайте на Aviata.kz.

Захоплюючі пейзажі тутешніх місць стали декораціями для деяких епізодів відомого фільму «Аватар». Це послужило своєрідною рекламою для національного парку. Після виходу стрічки на екрани потік відвідувачів у Чжанцзяцзе значно зріс.

Плануєте подорож до Китаю або будь-якої іншої країни світу? Пам’ятайте, що недорогі квитки на літак ви завжди зможете купити на сайті або в додатку Aviata.kz. Пошук займе всього 2 хвилини. Купуючи квитки в додатку, ви збираєте бонуси.

  • Китай
  • Aviata

Унікальна добірка новин від нашої редакції

Позначки:, , , , , , , , ,
close