Поліна: значення імені, походження, характер і доля

Езотерика

robertss 26.09.2023 Article

The Bump, проєкт для батьків, називає його популярним ім’ям латинського, грецького та російського походження. Рік Галіт, творець сайту My First Name Rocks, зазначає, що в США ім’я Поліна вперше з’явилося 1991 року і було дано восьми новонародженим.

Що означає ім’я Поліна? Воно означає ‘маленька’, підкреслюючи природну делікатність, м’якість і крихкість дівчини. Існує кілька версій про те, яке його коріння:

 • Жіноча форма французького чоловічого імені Паулюс або Поль.
 • Походить від латинського «paulus», що означає ‘малюк’.
 • Жіноча форма грецького чоловічого імені Аполлінаріс, що походить від імені бога сонця і світла Аполлона. Ономаст Володимир Ніконов називає його короткою формою імені Аполлінарія.

На думку Олександри Суперанської, авторки книги «Словник особистих імен. Понад 300 одиниць», воно відповідає російським іменам Павла і Павлина.

Коли день ангела в імені Поліна? Вона святкує день ангела кілька разів на рік, зокрема 18 і 5 січня, 4 квітня, 17 травня, 13 і 20 жовтня. У православних святцях ім’я звучить як Аполлінарія. Деяких Полін хрестять під ім’ям Пелагея. Її святими покровителями вважають Аполлінарію Єгипетську, антіохійську Аполлінарію-мученицю та Аполлінарію Тупіцину.

Як можна називати Поліну? Зменшувально-пестливі форми імені: Поля, Полюшка, Полінка, Поляша, Поліночка. За кордоном зустрічаються такі форми імені, як Паула, Поллі, Аполлонія, Пола.

Доля Поліни, відомі люди з таким ім’ям

Поліна здатна стати не тільки успішною особистістю, а й щасливою домогосподаркою. Її діти і чоловік — привід для гордості, оскільки вона вкладає в їхній комфорт, розвиток і просування масу сил і енергії. Поліна вміє подарувати дітям відчуття самодостатності, захищеності, безпеки. На чоловіка не тисне, а мудро радить.

Серед знаменитостей є чимало Полін:

 • Поліна Астахова — українська гімнастка, десятиразова медалістка та п’ятиразова олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту СРСР (1960).
 • Поліна Байвель — британський інженер і вчений, професор кафедри університетського коледжу в Лондоні.
 • Поліна Віардо — іспано-французька співачка, композиторка і вокальний педагог. Мати скрипаля, диригента і композитора Поля Віардо, дружина письменника, мистецтвознавця і театрального діяча Луї Віардо та муза письменника Івана Тургенєва.
 • Поліна Бонапарт — молодша сестра Наполеона Бонапарта, принцеса Французької імперії і прообраз відомої статуї відомого італійського скульптора Антоніо Канова.
 • Поліна Місаіліду — популярна грецька співачка.
 • Поліна Неня — українська дизайнерка, телеведуча та журналістка, засновниця громадянського руху за права жінок.

Поліні уготоване насичене та яскраве життя. Якщо ця дівчина реалізує свій вроджений потенціал, проживе щасливу долю. Їй необхідно трансформувати будь-які розчарування в позитивний досвід, продовжуючи вірити людям і довіряти чоловікам.

Характеристика імені та характер Поліни

Який характер у імені Поліна? Вона активна, непосидюча, нетерпляча, потребує яскравих емоцій. Здатна досягти висот у кар’єрі шляхом прориву. Здобути все й одразу їй допомагає гострий розум, ідеалізм, прагнення до досконалості, енергія, волелюбність, щирість і безстрашність.

Видання Angels Name, що розкриває таємниці популярних імен з усього світу, пропонує такі езотеричні параметри Поліни:

 • Число імені — 4, воно дарує практичність. Журнал Marie Clair вважає, що такі люди прив’язані до роду.
 • Планета-покровитель — Уран.
 • Камінь-талісман — селеніт і топаз.
 • Тотеми — лебідь, кит, лотос і тополя.

Юна Поля вирізняється привітністю, чуйністю, безкорисливістю і поступливим характером. Вона гарно малює, співає, музикує та займається хореографією. Її люблять діти, а батьки пишаються талантами доньки.

У дорослому віці Поліна успішна як у точних, так і в гуманітарних науках. Не женеться за оцінками, глибоко занурюється в кожну тему. У роботі далека від інтриг, чим викликає повагу колег і керівництва. Найбільшого успіху досягає у сфері аналітики, адміністрування та режисури. З неї вийде талановитий продюсер, бухгалтер, юрист, фахівець із персоналу, адвокат.

Її вразливі місця — неприйняття критики, індивідуалізм. Вона не пересічний гравець, рветься в лідери, любить посперечатися і для досягнення мети готова йти до кінця. Поліна часто ідеалізує людей і гірко розчаровується, дізнавшись їхню суть.

Сумісність імені з іншими

Поліна ніколи не нудьгує на самоті. Грайливий характер, товариськість і приваблива зовнішність забезпечують їй увагу шанувальників. Вона може не тільки зустрічатися, а й дружити з хлопцями. Її ім’я співзвучне з багатьма популярними чоловічими іменами, створює з ними потужний резонанс, що сприятливо впливає на долю партнерів. Її характер підкреслить такий самий яскравий, цілеспрямований і самодостатній чоловік, здатний прийняти всі таланти Поліни та пишатися ними.

Для неї важливо перестати ідеалізувати шанувальників і знайти того, з ким можна побудувати міцні та довірливі стосунки. У щасливому шлюбі Поліна стане прекрасною дружиною і матір’ю. Найбільш гармонійні союзи складаються з Анатолієм, Єгором, Миколою, Русланом, Родіоном, Матвієм та Ельдаром.

Гарні стосунки в Поліни з Андрієм, Олександром, Данилом, Дмитром, Іваном, Олегом і Сергієм. Є й обмеження щодо сумісності, які потрібно врахувати. Наприклад, будь-яке зближення з Дем’яном, Федором і Ярославом небажане. Цей зв’язок не принесе радості ні самій Поліні, ні її обранцеві, негативно позначиться на їхній подальшій долі.

Поліна — м’яке і жіночне ім’я, але його господиня — сильна і самодостатня особистість. Якщо вона повністю реалізує таланти і зустріне кохання, то матиме щасливу і цікаву долю.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , ,
close