Дізнайтеся про переваги безконтактної Автомийки

Безконтактні Автомийки-один з найпопулярніших способів підтримки чистоти автомобіля. Вони поступово витісняють всі інші види автомийок, дозволяючи швидко помити машину в будь-який час доби. Автомийки самообслуговування мають багато переваг і зручностей. Одна з найбільших-кількість цих закладів. В даний час автомийки самообслуговування можна знайти біля більшості автозаправних станцій, а також біля деяких супермаркетів.

Комфорт і свобода миття автомобіля на безконтактній автомийці

Зручність і свобода — найважливіші причини, за якими безконтактні Автомийки стали так популярні. Ви можете зустріти їх майже на кожному кроці. Можливість помити свій автомобіль під час суботнього шопінгу надає велику зручність для покупців, які не хочуть присвячувати миття автомобіля багато вільного часу, а вважають за краще робити це «попутно». Ще однією великою перевагою безконтактних автомийок є те, що під час мийки ми не маємо контакту з автомобілем. Завдяки цьому ми не ризикуємо забруднити або намочити одяг. Крім того, наша шкіра не стикається з автомобільною косметикою, що захищає нас від подразнення шкіри. Детальніше дізнатися про мийку самообслуговування ICW можна тут.

Ще однією великою перевагою автомийок самообслуговування є свобода, яку надає ця форма очищення автомобіля. Від власника автомобіля залежить, як довго і як ретельно він буде мити машину і якими програмами, пропонованими на безконтактної мийці, він буде користуватися. Це дійсно дає вам багато можливостей. Є водії, які вирішують просто промити машину, а інші використовують всі програми та покривають свій автомобіль подвійним шаром гарячого воску. Таким чином, автовласник повністю контролює, скільки грошей він витратить на очищення свого автомобіля і отримає саме той результат, який йому потрібен.

Переваги безконтактних автомийок перед іншими автомийками

Безконтактні Автомийки мають багато переваг перед іншими, традиційними типами автомийок, перш за все:

  • Вони дуже безпечні для вашого автомобіля-вода подається з пістолета під оптимальним тиском, гарантуючи видалення бруду і зберігаючи лакофарбове покриття.
  • На безконтактних автомийках використовується професійна автокосметика, яка дозволяє ретельно очистити автомобіль.
  • На автомийці самообслуговування мийка здійснюється з використанням демінералізованої води, що зводить до мінімуму утворення плям і розлучень.
  • Безконтактні Автомийки дозволяють нанести захисний шар гарячого воску, який захищає лакофарбове покриття від подальшого забруднення, а також від впливу зовнішніх факторів, наприклад, дорожньої солі.
  • Ще однією перевагою є те, що миття автомобіля на автомийці самообслуговування відбувається надзвичайно швидко. Досвідчений водій здатний очистити весь автомобіль всього за десять-п’ятнадцять хвилин.
  • Безконтактні Автомийки також відносно екологічні, що в наш час важливо для все більшого числа людей. При митті автомобіля таким способом витрачається відносно мало води. Не менш важливо і те, що Автомийки влаштовані таким чином, що всі миючі засоби, які випливають з автомобіля під час мийки, зливаються в спеціально підготовлені отвори. Завдяки цьому земля не забруднюється.
  • Миття автомобіля на автомийці самообслуговування обходиться дуже дешево, весь процес миття з використанням всіх доступних програм може коштувати всього 100 грн.
  • Безконтактні Автомийки працюють цілий рік. Завдяки системам підігріву води ми можемо мити автомобіль навіть при температурі мінус десять градусів за Цельсієм.

Це лише деякі з переваг безконтактних автомийок, їх, звичайно, набагато більше, але ці, безумовно, найважливіші, і вони роблять найбільший вплив на зростаючу популярність цього типу споруд.

Lux Wash п’ять постів Ужгород. Автомойка самообслуживания под ключ, цена, стоимость

Безконтактна портальна мийка

Позначки:, , , , , ,
close