Вбираючі труси-підгузки для дорослих: для чого?

Є проблеми, про які не говорять. Одна з них — нетримання сечі. На жаль, це поширене явище, але можна зробити життя людей, які зіштовхнулися з такою прикрістю, комфортнішим. Допоможуть труси-підгузки, які здатні миттєво поглинати вологу. Завдяки ним можна продовжувати жити звичайним життям та активно відпочивати.

У яких випадках використовують труси-підгузки для дорослих?

Труси-підгузки, які  зовні нагадують звичайну спідню білизну, використовують під час догляду за лежачими хворими та післяопераційними пацієнтами. Проте основне їхнє призначення — допомога людям із нетриманням сечі середнього та тяжкого ступенів.

Такі труси-підгузки можна використовувати цілодобово. Вони зроблені з гіпоалергенного матеріалу, який добре пропускає повітря і запобігає виникненню попрілостей. Труси-підгузки не шурхотять, зручні та непомітні під одягом. Завдяки ним можна в будь-яких умовах забезпечити чистоту та свіжість, а також позбутися неприємного запаху.

Як вибрати труси-підгузки?

Одна з найкращих пропозицій на українському ринку — поглинаючі труси-підгузники для дорослих Tena Pants Plus Night 2 Medium. Ці вироби здатні увібрати до 1510 мл рідини, тому легко витримують цілу ніч без протікань. Tena Pants Plus Night 2 Medium мають такі особливості:

  1. Швидко поглинають та утримують сечу завдяки особливій технології FeelDry.
  2. Одягаються, як звичайні трусики.
  3. Мають подвійний вбиральний шар.
  4. Надійно нейтралізують запахи та дарують відчуття свіжості завдяки системі Odour Neutraliser.
  5. Мають внутрішні борти з обох боків для захисту від протікань.
  6. На поясі мають еластичну гумку, завдяки якій щільно прилягають до тіла, але не натирають.

Щоб зняти трусики-підгузки, достатньо розірвати бічні шви — робити це дуже легко і просто. Такі гігієнічні засоби мають усі необхідні сертифікати якості та придатні для щоденного використання.

Вибираючи гігієнічні товари для дорослих СУХО, ви отримуєте можливість значно полегшити життя людей, які страждають від нетримання сечі. Трусики-підгузки не усувають проблему, але дають змогу уникнути пов’язаного з нею дискомфорту. Ці та інші гігієнічні товари для дорослих СУХО, такі як урологічні прокладки, поглинальні пелюшки та вкладиші, допомагають максимально зменшити незручності, пов’язані з нетриманням сечі, та зберегти високу якість життя.

Позначки:, , , , , ,
close