Вибір міського рюкзака

Рюкзак добре увійшов в ужиток жителів міста, переставши бути аксесуаром тільки туристів і відпочиваючих. Можливість звільнити руки і перемістити вантаж за спину приваблює багатьох активних жителів міста. Добавочному поширенню рюкзаків допомагало настання ери смартфонів, адже тепер одна рука практично завжди зайнята дорогоцінним девайсом.

Вибір міського рюкзака для щоденного застосування сильно залежить від ритму вашої звичайної життя.

Міський рюкзак може бути продовженням спортивних захоплень власного користувача.

Якщо ви фізично активні, наприклад, бігаєте або їздите на роботу на велосипеді, то для міського як правило виступає велосипедний або мультиспортивних рюкзак. Він щільно лежить по спині і не бовтається під час різких рухів і ухилів, зберігаючи стабільність стерпного вантажу.

Активним городянам, які багато подорожують, люблять короткі радіальні маршрути туристів або походи одного дня, підійдуть маленькі рюкзаки для гірських прогулянок — «хайкінга» (в англ. «Daypacks» або «hiking backpacks»), які є в асортименті фактично кожного outdoor-бренду . З усіх рюкзаків для туристичних походів вони більше підійдуть на роль міського — кишеня для гідратора широко застосовується в якості відділення для планшетного комп’ютера / ноутбука, великі відділення дають можливість розмістити необхідні в дорозі речі. А невеликі розміри подібних рюкзаків відповідають розмірам ручної поклажі.

Для відвідувачів спортивних залів і тренувань на відкритому повітрі підійдуть міські рюкзаки з великим відділенням, ізольованому від інших. У ньому можна розмістити одяг для тренувань і кросівки. У винятковому випадку, змінне взуття можна розташувати під еластичним шнуром-сіткою, яку виробники часто додають на передню панель власних міських рюкзаків.

Обсяг міського рюкзака

У середовищі міста нам не потрібно носити з собою водозапас і продуктів, а ще обмундирування для упорядження табору. Завдяки цьому міські рюкзаки обходяться обсягом до 30 літрів, при цьому дуже популярними вважається обсяг 20-25 літрів. Цього цілком достатньо, щоб помістити в рюкзак речі, необхідні протягом одного дня — девайси, ноутбук, книгу або папку з паперами, куртку на випадок негоди, продукти для перекусу і т.д. Завдяки цьому якщо вам цікаві Сумки , рюкзаки, портфели и чемоданы в магазине Swissgeer, переходите для вибору по посиланню swissgeer.com.ua.

Рюкзаки для міста, не вирізняються великими розмірами, легко проходять в якості ручної поклажі в усіх транспортних вузлах і стають менше в більшості камер зберігання.

Начинка міського рюкзака

Тим, хто за родом своєї роботи або захоплень носить з собою ноутбук і кілька гаджетів, варто при підборі міського рюкзака звернути власну увагу на організацію електроніки. Одним з найпопулярніших елементів в конструкції міського рюкзака вважається відділення для ноутбука. В основному, воно проектується під найпопулярніші розміри ноутбуків — від 14 «до 15.6», дуже рідко — 17 «. Відділення для ноутбука завжди розміщується в спинці рюкзака — так краще розподіляється вага на плечі користувача і збільшується збереження обладнання.

Багато моделей рюкзаків мають ущільненнями і посиленнями для додаткового захисту вашого лептопа від ударів. Іноді відділення для ноутбука вважається ізольованим від решти обсягу міського рюкзака — має свою блискавку і відокремлено м’якою стінкою, що вельми комфортно в умовах огляду багажу в аеропортах. У більшості моделей відділення для портативного комп’ютера може бути застосовано як кишені для гідратора, що робить рюкзак універсальніше у використанні.

Відділення для гідратора активно застосовується в якості кишені для ноутбука. На фото рюкзак Thule EnRoute Triumph 2

Щодо новою опцією в більшості моделей міських рюкзаків є кишені для гаджетів і пристроїв електроніки. Раніше вони були представлені тільки відділеннями для плеєрів, які додатково оснащувалися «виходом» для навушників. Сьогодні, в еру носяться гаджетів, в міських рюкзаках можна знайти спеціалізовані кишені для планшетних комп’ютерів і смартфонів.

Наслідком хорошого проникнення електроніки в нашу звичайну життя стала поява в міських рюкзаках акумуляторів для підзарядки гаджетів і інших носяться пристроїв. Це досить корисна опція для тих, хто забуває зарядити свій смартфон перед відходом з будинку. Доповнивши акумулятор фотоелектричної панеллю, городянин або мандрівник може довго не залежати від мереж електричного постачання.

Позначки:, , , ,
close