Як просити вибачення у кішки якщо зробив їй боляче

Любителі кішок і собак – це регулярно ворогуючі два табори. Одні розповідають про те, що кішки, абсолютно не схожі ні на одне інше тварина, а любителі собак запевняють, що найвідданіші тварини це їхні улюбленці. Але і ті і інші домашні вихованці мають власний характер, а ще можуть по-справжньому ображатися, тим більше якщо володар зробив їм боляче. І не має значення, що біль може бути заподіяна не спеціально.

Необхідно розуміти особливості світогляду кішки і обов’язково попросити вибачення у живої істоти.

Особливості світогляду кішки

На відміну від собак, домашні кішки мають дуже тонкою душевною організацією. Ці тварини ніби більш піднесені в інтелектуальному плані, хоча і вступають в занадто вузький інформаційний контакт з власними власниками. Якщо кішка ображена, вона може довгий час обурюватися, а деякі тварини навіть швидше за все почнуть мстити, якщо у них вчасно не попросити вибачення.

Образу володар може завдати абсолютно ненавмисно, проте іноді тварина здатна затаїти образу у відповідь на покарання. В даному випадку потрібно розуміти, що йти на поступку улюбленцю, який вчинив проступок, не потрібно. Інакше кішка швидко зрозуміє, як необхідно натиснути на господаря, щоб він виконував всі забаганки. Певні власники кішок скаржаться на повне непослух їх вихованців. Тут справа в тому, що господарі невчасно виставляють межі, потураючи примхам норовливої тварини.

Світогляд кішки таке, що вона може розцінювати за образу будь-яка поведінка власника, що не відповідає поданням тварини.

Так, кішка здатна образитися на купання у ванній, обрізку кігтів або гігієнічну чистку вух. Такі процедури нечасто доставляють кішкам прекрасні відчуття, проте по суті не вважаються нічим образливим. Виправдовуватися перед твариною в даному випадку-не має сенсу.

Кішки-тонко відчувають натури. Взявши улюбленця на руки і спокійно з ним поговоривши, володар зможе донести до тварини всі дані. Можливо, здасться, що кішка нічого не розуміє. Але Тварини, на відміну від людей, все чудово розуміють, тільки не можуть відтворити.

Після планових процедур пов’язаних з гігієною, потрібно не просити у кішки вибачення, а розмістити її до себе за допомогою загального проводження часу. Погані емоції після зачіски кігтів, відвідування ветлікаря, чищення вух або купання промащуються при спільних іграх з господарем або ж, коли володар пропонує кішці ласощі.

Як можна вибачитися перед кішкою

Якщо образа нанесена тварині ненавмисно, наприклад , коли кішка заважати, то вибачення попросити варто. Треба лише знати, як виконати це за правилами. Домашні кішки-реальні емпати і здатні відчувати весь спектр емоцій, який відчуває їх володар. Тому, якщо людина дійсно шкодує, що ненавмисно штовхнув тварина або наступив йому на лапу, кішка це відчує. Але підкріпити вибачення діями, ніколи зайвим не буде.

Коли відбувається прикра для кішки ситуація, наприклад, на неї ненавмисно пролили холодну воду, вона може ображатися. Тварина не розуміє, що таке випадковість, тому може подумати, що Володар зробив це спеціально і затаїть образу. Дуже часто кішки реагують в подібних ситуаціях миттєво-швидко ховаючись в недосяжному місці.

Господареві необхідно не забувати, що ловити тварину або силою витягати з темного кута не Необхідно. Потрібно дати кішці час для спокою.

Можна сісти поруч і спробувати Ласкаво поговорити, сказати про те, що Володар щиро шкодує. Розумні по власній натурі кішки, зрозуміють, що господар зробив це не власне і охоче підуть на контакт. Чи дійсно тварини розуміють сказані слова чи ні, але інтонацію, з якою вимовлятися прощення, вони вловлять точно.

Якщо кішка не проти, можна погладити її за вушком або почухати. Після якого улюблениця відповість мурчанням, що вказує на повне помилування. Якщо кішка має більш норовливим характером, можна спробувати розмістити її до себе улюбленими ласощами або ж новою іграшкою.

Доведено, що найбільш оптимальне схвалення для тварини – увага власника, спільні ігри та проведення часу. І ось тоді погані емоції, які пов’язані з не спеціально нанесеною образою, витіснятися позитивними.

Як і люди, кожна кішка має власний характер. Деякі представники домашніх кішок досить швидко прощають і самі можуть першими йти на контакт. Однак є індивіди, які таять злість і не підійдуть до господаря, демонструючи власне обурення. Пригостити вихованця ласощами, в подібному випадку вважається найбільш правильним рішенням. для того щоб кішка пішла на контакт, можна порадити взяти ласощі з хазяйської розкритою долоні. Якщо ж вихованець уникає виникати на очі господареві — не потрібно наполягати. А ось спробувати відновити колишню дружбу і довіру, можна.

Ласощі можна покласти на підлогу і піти в інше приміщення. Якщо через 10-15 хвилин тварина не вийшло і не з’їло ласощі, прибирати його не Необхідно. На даний випадок завжди необхідно мати в будинку готові ласощі, що виготовляються промисловим шляхом конкретно для кішок. Як частування можуть бути взяті ароматні вітаміни або ж улюблена багатьма кішками – котяча м’ята. Фахівці в області психології домашніх чотириногих, наполегливо рекомендують принести свої вибачення в той момент, коли була нанесена образа. Маленьке зволікання і горде тварина вже образилося надовго.

Крім своєчасного вибачення, господарі кішок повинні знати, як зрозуміти, що тварина все ж пробачило. У цьому допоможе розпізнавання мови котячого тіла. Кішки не говорять на людській мові, однак їх тіло може сказати набагато більше. Так, смикає хвостом з боку в бік кішка показує власне роздратування і обурення вийшла ситуацією. Що знаходиться в стадії нервового перезбудження кішка, б’є хвостом. Якщо це сталося, з примиренням краще почекати. Свідченням того, що вихованець готовий пробачити, вважається піднятий догори хвіст.

Також багато про що може розповісти положення вушних раковин. Якщо кішка пробачила власника, вуха будуть підняті догори, якщо ж вони опущені – улюбленець насторожений або ж засмучений.

Побутові травми-досить постійна причина звернення до ветеринарної клініки. Крім своєчасних вибачень за прищемлений хвіст або наступ на лапу, потрібно ретельно оглянути улюбленця і спробувати акуратно помацати місце пошкодження. Якщо ж тварині боляче, краще показати його ветлікаря. Традиційний вивих може бути більшим пошкодженням і вимагає спеціального лікування.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , , , , , , ,
close