Хімчистка диванів

У кожному житлі є м’які меблі, яка створює затишок і комфорт в будинку. Унаслідок інтенсивного застосування дивани і крісла часто забруднюються. Плями можуть з’явитися внаслідок дитячих пустощів, вживання продуктів для їжі, діяльності тварин. Щоб повернути м’яких меблів чистоту і привабливість, можна попросити фахівців або почистити її самостійно.

Особливості самостійної чистки

Підтримка чистоти в приміщеннях важливо не тільки для естетичної мети, але і для здоров’я проживаючих. Дане правило відноситься і до інтер’єрних предметів. Господинь часто хвилює питання про те, як реалізувати ефективну чистку м’яких меблів в побутових умовах, щоб не зіпсувати оббивку.

Плюсами очищення диванів і крісел своїми силами можна назвати такі моменти:

 • немає потреби транспортування великих інтер’єрних предметів в компанію з прибирання;
 • меблі не пошкоджується;
 • дивани і крісла чистяться виключно безпечними для здоров’я речовинами, що дуже актуально в сім’ях з дітками;
 • якщо роботи багато, то її дозволено робити потроху і не поспішаючи.

З недоліків такої чистки виділяють наступне:

 • при неграмотному підборі засобу для миючих робіт можна пошкодити оббивку;
 • освіта розлучень в разі поганої промивки.

Техніка безпеки або що необхідно знати, перед тим як чистити диван

Оббивний матеріал меблів

Велюр, шовк, шерсть і замша вибагливі матеріали в оббивці. Через розчинів води вони можуть всістися, втратити колір, зовнішній вигляд, а в гіршому випадку остаточно зіпсуватися. Оббивка зі шкіри, навпаки, добре реагує на вологу ганчірку. А матеріал такого роду як флок вимагає, щоб після чистки йому розгладили ворс. Як можна помітити, тонкощів багато.

Тому, правило №1 перед тим, як чистити будь-яку оббиту тканиною меблі ? перевірте оббивний матеріал і допустимі методи очищення. Ці дані подивіться в документах, які йшли при придбанні меблів або в онлайн-магазині в характеристиках. Варіанти оббивок дивіться нижче.

Коли з матеріалом все ясно переходите до Правила №2 вплив будь-якого засобу необхідно тестувати. Виберете невидимий оку ділянку на дивані (наприклад, задня спинка) і протестуйте засіб на невеликому шматочку. Через час оцініть реакцію. Тому, якщо вас цікавить хімчистка диванів Львів , переходьте на сайт https://cleaninglviv.top/kh%D1%96mchistka-divan%D1%96v/.

Як почистити диван в побутових умовах від бруду, плям і розлучень-будь-які способи:

Спецзасіб

Найлегше скористатися спецзасобом для чищення м’яких меблів. Підберіть засіб за типом оббивки вашого дивана. Вивчіть інструкцію і дійте відповідно до неї.

Очищувач автомобільного салону

Позбутися від плям і оновити тканинну або оббивку зі шкіри дивана допоможе спеціалізований очищувач автомобільного салону. Підберіть засіб за типом диванної оббивки. Дійте як зазначено в інструкції на упаковці.

СОДА, оцет і засіб для миючих робіт

Це народний метод, який, але все-таки, допоможе почистити диван з оббивкою з тканини. У літрі води розчиніть 8 столових ложок оцту, 2 ст.ложки соди і 4 ст. ложки рідини для миття посуду або подібного засобу для миючих робіт. Потріть плями отриманим розчином, при необхідності повторіть. Змийте розчин вляжної чистою губкою і підсушіть оббивку рушником.

Що не можна застосовувати:

 1. Білизна і інші агресивні хлорні відбілювачі «змиють» барвники і зашкодять структуру тканини для оббивки.
 2. Засоби, в складі яких присутні оптичні відбілювачі (там теж є активний хлор) — знебарвлять тканину, зроблять її менш міцною.
 3. Чистячі засоби ванн, санвузлів, раковин (Domestos, Містер Мускул і ін.) – зашкодять волокна, розчинять барвники.
 4. Домашнє або дігтярне мило-негативно впливає на багато видів справжніх волокон.
 5. Функціональний рідкий плямовивідник Ваніш для очищення одягу і килимів – закріпить плями, залишить розлучення.Позначки:, ,
close