Що таке брекети і навіщо вони потрібні?

брекет система — що це таке, навіщо необхідно, в яких варіантах їх варто встановлювати? Конструкція отримала велику популярність за минулі десятиліття. По-перше, подібне лікування успішно, за невеликий проміжок часу можна отримати рівні ряди зубів і насолоджуватися сліпучою посмішкою в дзеркалі. Друге, є дуже багато варіантів коригуючих елементів на будь-який гаманець і смак. Третє, виправляти ортодонтичні проблеми можливо в будь-якому віці. Коригування піддаються навіть непрості аномалії зубощелепного апарату.

Розглянемо, які порушення прибираються саме так, скільки грошей і часу на це знадобиться.

Коли краще поставити брекети?

І хоча виправляти прикус рекомендується в дитинстві, це можна успішно зробити і в дорослому віці. Пам’ятайте: найвдаліший час для брекетів — зараз. Якщо ви задумалися про це, запишіться до ортодонта і дізнайтеся, що думає фахівець про вашу ситуацію і які варіанти існують для її вирішення.

Що ж буде, якщо залишити все як є? Якщо з особливостями власної посмішки в дзеркалі можна погодитися, то уникнути справжніх проблем буде не легко. Сильна скупченість і кривизна створюють малодоступні місця, які практично неможливо почистити щіткою будинку. Там накопичується наліт і з часом утворюється каріозний процес. Біда ще й у тому, що подібні місця важко помітити. Тому часто люди з дефектами прикусу, які нечасто відвідують дантиста, виявляються неприємно здивовані кількістю вогнищ каріозного процесу. Схожі запалення потрібно лікувати якомога швидше-каріозний процес руйнує емаль і стає дуже болючим на серйозних стадіях розвитку. А якщо вас цікавить скільки коштують брекети, переходьте на сайт teethart.com.ua.

Плюс до всього, помилкове розташування зубів провокує оголення коренів, нерівномірну стирається емалі та інші неприємності. Вони зазвичай з’являються з часом, вже в дорослому віці, після 40-50 років. Ось навіщо потрібні брекети.

Отже, висновок зрозумілий: якщо у вас є привід думати про брекети в Красноярську, почніть з консультації лікаря. Може бути, проблема наважиться швидше, ніж ви думаєте. А може бути і так, що нічого виправляти Не необхідно.

Які ж системи краще — з лігатурою або ж без?

Правильної відповіді на дане питання немає. З естетичної точки зору прекрасними є безлігатурні. Наприклад, саморегулююча брекет-система H4 (OC Orthodontics) є однією з найбільш естетичних, а за рахунок варіабельності і невисокого профілю також найефективнішою.

Необхідно розуміти, що головним завданням будь-якої брекет-системи вважається вирівнювання ряду зубів і виправлення прикусу, тому для коригування неускладнених аномалій підійде система без лігатури, однак для усунення значних недоліків доведеться зупинитися на класичній лігатурної конструкції.

Тільки правильний лікар-ортодонт, може вибрати пацієнту які прекрасно підходять брекети з урахуванням його індивідуальних зубощелепних особливостей, віку і життєвого образу. А в наступній статті ми детально розглянемо тему — брекети ціна.

Який матеріал для брекетів вибрати?

Сучасні брекет-системи можуть бути не просто робочими, вони бувають красивими, стильними, яскравими або прозорими. Це реально завдяки використанню різних за своїми характеристиками матеріалів: пластика, кераміки, сапфіра, звичайного або дорогого металу. Властивості названих матеріалів різні, вибір певного залежить від віку пацієнта, його бажань щодо міцності і естетики конструкції, і ще фінансових можливіше.

Якщо необхідна швидка і доступна корекція, можна зупинити вибір на конструкції з металу, якщо передбачається Довга корекція, а життєвий образ пацієнта передбачає публічність, необхідно розглянути керамічні або сапфірові брекети.Позначки:, , , , , ,
close