12 речей, про які чоловіки таємно мріють, але бояться попросити

Чого хочуть чоловіки від жінок насправді? Чоловіки хочуть чути компліменти і подяку, відчувати підтримку і повагу, мати особистий простір. Водночас вони люблять дотики і романтику, грайливість і рішучість, ініціативність і інтерес до своїх справ. Вони хочуть глибокого емоційного зв’язку з жінкою.

Дотики

Всупереч стереотипам, багато чоловіків люблять випадкові дотики і прояви ніжності. Вони хотіли б, щоб жінки частіше брали їх за руки, торкалися волосся та обличчя, притискалися, обіймали.

Йдеться не про сексуальні дотики, а про повсякденне життя, звичайні заняття, коли торкатися одне одного не обов’язково. Так чинять пари принц Гаррі та Меган Маркл, Джастін Бібер і Гейлі Болдвін, Ніколь Кідман і Кіт Урбан, Кріссі Тейген і Джон Ледженд, Барак і Мішель Обама, які постійно тримаються за руки.

Компліменти

Чоловіки отримують компліменти рідше, ніж жінки, але це не означає, що вони не люблять чути похвалу на свою адресу. Багатьом цього дуже не вистачає, і вони хочуть, щоб жінки частіше говорили, який він гарний, як вдало підібрав сорочку, як смачно приготував вечерю. Головне, щоб у цих словах звучала любов і захоплення, пояснює авторка статей про стосунки Ізабелла Сильвестр.

Грайливість

Майже всі чоловіки обожнюють гру і хочуть ігрових елементів у стосунках. Їм подобається, щоб жінки жартували, загравали та дуріли з ними, а не лише були серйозними та послідовними.

Веселитися, дражнити, кривлятися — все це зближує, допомагає розслабитися і порадіти. Життєрадісна і легковажна на перший погляд Сара Дівер (Шарліз Терон) підкорила суворого Нельсона Мосса (Кіану Рівз) у фільмі «Солодкий листопад» менше ніж за місяць.

Прямолінійність

Багато чоловіків мріють, щоб жінки говорили з ними прямо. Без натяків, інтриг і образ розповідали про свої бажання й очікування. «Подаруй мені на день народження нове кольє, яке ми бачили в тому магазині» завжди краще, ніж «Сподіваюся, ти здогадуєшся, що я хотіла б отримати на день народження». Ніхто не вміє читати думки і не хоче розчаровувати кохану людину, але озвучування прохання прямо може здатися грубістю, тому бажання часто залишається потайним.

Підтримка

Кожна людина жадає підтримки партнера. Навіть якщо йдеться про невдалий робочий день, чоловіки хотіли б почути слова підбадьорення. «Жахливий день, але ти відмінно з ним впорався», «Я буду поруч навіть у найгірший день» замість «Все буде ок», «Не накручуй себе», «Відпусти ситуацію» та інших безглуздих фраз. Краще вислухати, поспівчувати і підбадьорити, а не критикувати і нагадувати, що чоловік має бути сильним.

Емоційна близькість

Що потрібно чоловікові від жінки у стосунках? Коли чоловіків запитують, чого вони хочуть у стосунках, вони часто приховують, що хотіли б мати емоційний зв’язок зі своїми партнерами.

Чоловікам часто важко висловити свої почуття. Здебільшого це пов’язано з їхнім вихованням, оскільки хлопчикам зазвичай кажуть, що проявляти емоції — означає демонструвати слабкість. Однак у глибині душі вони хочуть мати когось, кому вони можуть відкритися, нагадує журналістка Корнелія Тьяндра.

Особистий простір

Незважаючи на жагу до близькості та ніжності, кожен чоловік потребує особистого простору. Він хоче мати вільний час і відчувати, що його кордонів дотримуються і поважають. Це не примха і не прояв байдужості, а нормальна потреба, яка також є й у жінок. Дозвольте йому насолоджуватися його хобі, проводити час із друзями, займатися деякими справами на самоті.

Подяка

Кожен любить відчувати себе бажаним і потрібним. Подяка — це прояв любові та поваги, знак того, що людину цінують. Не варто сприймати дії партнера як належне. Не бійтеся висловити, наскільки вдячні за присутність чоловіка у своєму житті, за його дії. Ви не уявляєте, скільки просте «спасибі» може означати для нього, пише автор статей про стосунки Джеральд Матірі.

Ініціативність

Часто чоловіки мріють про те, щоб жінка зробила перший крок. Прийнято вважати, що ініціативу завжди повинен проявляти чоловік, але багато хто хотів би почути від жінки запрошення на побачення, пропозицію кудись сходити або з’їздити, пропозицію жити разом.

Важко нести відповідальність за розвиток стосунків наодинці, тому ініціативність має чимале значення. Актриса Геллі Беррі сама освідчилася коханому, і він погодився.

Інтерес

Для чоловіків важливо, щоб жінка цікавилася його справами, роботою та захопленнями. Ви можете разом подивитися футбол, і навіть якщо жінка не буде так активно вболівати за улюблену команду чоловіка, як він сам, спільний перегляд принесе задоволення. Ліндсі Мікс ( Дрю Беррімор ) у фільмі «Бейсбольна лихоманка» (2005) заради коханого стала бейсбольною фанаткою.

Чоловік буде радий, якщо разом із ним пограєте в приставку, подивитеся його улюблений серіал або сходіть разом в улюблений бар. Але це не означає, що його потрібно супроводжувати завжди і в усьому.

Романтика

Вважається, що чоловіки не люблять романтику, але це не завжди так. Багато хто в таємниці мріє про тихий затишний вечір із коханою, про зірки, розмови, прогулянки за ручку. Не всі можуть попросити про таке, бо вважають це антонімом мужності, але все ж романтика залишається бажаною. Романтичні СМС від незнайомої дівчини приваблюють Роба (Сем Г’юен) у фільмі «Кохай знову» (2023) і спонукають його до дії.

Краса

Чоловіки — візуали, тому зовнішній вигляд має велике значення. Вони обожнюють, коли жінка намагається бути красивою для них. Доглядає за собою, наносить косметику та парфуми, обирає одяг, робить зачіску і навіть дотримується дієти. Це не означає, що вони мріють жити тільки з королевами краси, але увагу і бажання бути красивою вони завжди цінують.

Чоловіки хочуть мати глибокий зв’язок із жінками, яких вони люблять. Але часто вони не можуть висловити свої бажання. Пам’ятайте, що більшість чоловіків цінує підтримку, доброту, любить увагу і компліменти, дотики і романтику.

Позначки:, , , , , , , , ,
close