5 звичок, які принесуть справжнє щастя у стосунках

Як правильно побудувати щасливі стосунки? Для щасливих стосунків важливо проводити час тет-а-тет, відверто розмовляти, разом ухвалювати важливі рішення, влаштовувати сюрпризи та маленькі свята. Усе це допоможе зміцнити довіру і принесе щастя обом партнерам.

Проводьте час удвох

Не забувайте бувати удвох, навіть якщо є діти та родичі, які хочуть побути поруч. Встановіть межі, які ніхто з них не повинен переступати. І батькам, і дітям буде корисно знати, що партнери мають близькі стосунки і повинні бувати разом. Не соромтеся виглядати закоханими і захопленими одне одним.

Виділіть час для двох, влаштовуйте побачення, спільні походи в кіно, по магазинах і барах, як це робить подружжя Айеша і Стівен Каррі. Вони вважають, що для збереження гостроти почуттів достатньо продовжувати влаштовувати побачення: гарно вдягнутися і піти кудись разом.

Використовуйте цей час для розваг, розмов, пошуку нових вражень. Згадуйте, якими були на початку стосунків, жартуйте одне з одним і частіше смійтеся разом. Це зміцнює стосунки, допомагає долати труднощі та зберігати близькість. Крім того, як пише видання Familius, сміх допомагає впоратися зі стресом і переживати сімейні проблеми без жертв.

Влаштовуйте свята

Святкуйте все, що здається підходящим приводом. Відзначайте не тільки дати, а й вдалі покупки, хороші дні, успіхи один одного. Приводом для маленького свята може бути успішна співбесіда, підвищення на роботі, виграш у лотерею, запис на освітні курси — все, що вважаєте досить цікавим. Пам’ятайте, що у спільному світі пари панують їхні закони, і якщо комусь зі сторони це не подобається, просто знизайте плечима.

Не забувайте і про спільні свята, проводьте час із сім’єю. Сім’ї, які відпочивають разом, більш щасливі та згуртовані, ніж інші. Вони створюють довгострокові спогади про такі свята і використовують їх як джерело енергії, пише авторка статей про стосунки Жасмін Каур . Спільні подорожі, як у фільмі «Маленька міс Щастя» (2006), теж стають справжнім святом і допомагають у вирішенні проблем.

Приймайте рішення разом

У чому запорука щасливих стосунків? У тому, що партнери чують і поважають один одного, піклуються один про одного і допомагають розвиватися. Спільні рішення — це прояв взаємної поваги, довіри, основа повноцінного партнерства. Навіть якщо спочатку спільні рішення даються нелегко, з часом цей процес стане простішим і приємнішим. Він супроводжується спілкуванням, обговоренням, у якому обидва прислухаються одне до одного не від безвиході, а тому що цінують партнера.

Так пари разом долають труднощі, а це об’єднує і сприяє довірі. Стосунки, в яких партнери довіряють і цінують думку одне одного, будуть щасливими.

Необов’язково обговорювати купівлю нових рушників або вибір мила для ванної. Але коли йдеться про те, що вплине на сім’ю, важливо діяти разом. Наприклад, якщо це рішення завести собаку, як у культовій комедії «Бетховен» (1992), або залишити в себе прибульця, як у серіалі «Альф» (1986), краще діяти спільно.

Їжте разом

Зробіть традицією вечеряти разом хоча б кілька разів на тиждень і намагайтеся дотримуватися цієї звички. Приготуйте або замовте їжу, яку любите, або спробуйте нові страви. Насолоджуйтеся трапезою, адже вона не лише втамовує голод, а й зближує.

Пам’ятайте, що необов’язково дотримуватися загальних правил. Порушуйте їх — вечеряйте на балконі, в кімнаті, в ліжку. Якщо хочете, відкрийте пляшечку вина, використовуйте улюблений посуд, подавайте їжу не тільки зручно, а й красиво. За вечерею можете дивитися й обговорювати серіали та передачі, грати в ігри, розмовляти. Тільки не потрібно кожному зависати у своєму смартфоні або сумувати над тарілкою.

Їжа — це спілкування і враження, які сприяють щастю, нагадує автор матеріалів про стосунки Адам Манн видання LifeHack. З цим згодна й Елізабет Гілберт, про що пише у своєму бестселері «Їж, молись, кохай».

Дивуйте одне одного

Візьміть за звичку робити одне одному сюрпризи. Це не просто подарунки на свята або спільні рішення про покупки, а несподівані і приємні презенти, події. Кохану людину завжди хочеться здивувати, щоб побачити на її обличчі радісну і ніжну посмішку. Сюрпризи — найкращий спосіб поділитися почуттями і нагадати про свою любов.

Авторка статей про стосунки Келсі Борресен видання HuffPost пише, що приємним сюрпризом може стати навіть несподіване повідомлення з приємними словами. Дайте волю фантазії та робіть те, що порадує вашого партнера. Купуйте і даруйте квіти, прикраси, речі, книги: бажання зробити приємний сюрприз допоможе сфокусуватися на потрібних речах. Купіть улюблені фрукти, подаруйте квитки на концерт, принесіть нові келихи для вина і презентуйте свій сюрприз ефектно. Це принесе радість вам обом.

Щоб залишатися щасливими у стосунках, важливо любити, цінувати і підтримувати одне одного. Візьміть за звичку проводити час удвох, розмовляти, робити одне одному сюрпризи. Створюйте свої традиції та свята, живіть за правилами, які роблять щасливими вас обох.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

Позначки:, , , , , ,
close