Дружина Кайрата Нуртаса Жулдиз: біографія

Дружина Кайрата Нуртаса довгий час була прихована під щільним покровом таємниці. Незважаючи на активну присутність у медіапросторі її чоловіка, Жулдиз практично не з’являлася на публіці, не потрапляла в об’єктиви камер. Народилися домисли, що її тримають під замком, ховають від сторонніх очей. Настав час розкрити секрети і розповісти про дружину зірки казахстанської естради.

Жулдиз Абдукарімова: біографія дружини Кайрата Нуртаса

Кайрат Нуртас, вочевидь, один із небагатьох селебрітіс, які не робили зі свого сімейного життя шоу. Ба більше, він дуже ретельно оберігає особисте життя від втручання преси. Тому його сімейний стан тривалий час приховувався від публіки.

Кайрат Нуртас в Інстаграм викладав здебільшого фотографії себе коханого, фото колег по сцені, відеокліпи, а от дружини на них не було. У медійному просторі не було навіть натяку на присутність якоїсь іншої жінки, крім матері, у житті співака. Це стимулювало виток домислів і пліток.

І було чому дивуватися: пісні Кайрата Нуртаса здебільшого про кохання, про важкі переживання, сам молодий чоловік елегантний і вихований. Чим не завидний наречений?

Тому розчарування фанаток, які дізналися про його сімейний стан, можна зрозуміти. Для багатьох шанувальників його творчості, особливо дівчат, ці відомості стали громом з небес.

Дізнавшись про дружину, багато хто дивувався: чому її так ретельно приховують? Стали говорити про те, що його дружина перебуває мало не під домашнім арештом, що мати Нуртаса Гульзіра Айдарбекова свідомо не випускає на люди невістку, тримає її в чорному тілі.

Таємницю розкривали в стилі Кайрата Нуртаса — з помпою, феєрично. Для початку Гульзіра Айдарбекова в інтерв’ю розповіла про раннє одруження сина, а за деякий час опублікувала фото з невісткою та онуками.

У 2017 році на екрани вийшов фільм «Арман. /Коли ангели сплять», де одну з ролей зіграла Жулдиз Абдукарімова. Це ще більше підігріло інтерес публіки до особистості Кайрата Нуртаса, його сімейного життя і особистості його дружини.

Відомості про Жулдиз вельми скромні. Відомо, що 2018 року 14 квітня вона відзначила свій тридцятирічний ювілей. Мала батьківщина дружини Нуртаса — Астана.

За професією вона акторка: Абдукарімова закінчила КазНАІ ім. Т. Жургенова, у стінах якого, власне, і познайомилася з Кайратом Нуртасом. По завершенні вишу дівчина два роки пропрацювала в ТЮГу Алмати. Далі була перерва в кар’єрі, оскільки Жулдиз вийшла заміж.

Незважаючи на те що Жулдиз була на рік старша, майбутня зірка казахстанської естради блискавично освідчився видній, але дуже скромній панянці.

Молоді люди одружилися, коли Кайрату виповнилося вісімнадцять років. Ось як Жулдиз Абдукарімова розповідає про цей період свого життя:

2007 рік. Літо. Червень. На серці любов, романтика, теплота, душа наповнена щастям, а в голові вільний вітер. Нам було по 18-19 років. На той момент, ми не думали і не розуміли серйозність стосунків, ми просто кохали і хотіли бути разом, тікаючи з ним до іншого міста, до іншого життя в гонитві за нашим щастям і нескінченним КОХАННЯМ.

Молода жінка поділилася з журналістами історією їхнього одруження та подальшого спільного життя. Вона розповіла, що їхнє кохання з Кайратом було пристрасним і палким. Батьки не перешкоджали молодим людям, тому оформлення шлюбних уз відбулося стрімко.

Одразу ж після весілля молодик поїхав у гастрольний тур, а Жулдиз залишилася зі свекром і двома молодшими братами чоловіка. Жінка зізналася, що приготування їжі не було її сильним боком, тому що у своїй сім’ї вона була наймолодшою, зате відмінно прибирала будинок.

Незважаючи на те що довгий час Жулдиз перебувала в тіні свого іменитого чоловіка, вона не втрачала зв’язку з навколишнім світом. Жінка відвідувала різні культурні заходи, спілкувалася з багатьма іменитими побратимами за професією — акторами, водила дружбу з політиками, співаками і художниками. При цьому залишалася і залишається прекрасною матір’ю для чотирьох діточок — дочок і синів.

Після десятирічної перерви Жулдиз повернулася в кіно, знявшись разом з іменитим чоловіком. Чи буде це справжнє і тривале повернення в професію, покаже час. Поки що Кайрат Нуртас і його дружина Жулдиз — щасливі молоді люди, які шукають свої шляхи творчої та особистої самореалізації.

Кайрат Нуртас і його дружина сьогодні

Кайрат Нуртас навіть після ажіотажу і галасу з приводу його сімейного стану не змінив своєї поведінки. Так само на світських раутах і культурних заходах він з’являється без дружини. Співак це пояснює бажанням захистити сім’ю і Жулдиз від переслідувань папараці та журналістів.

Виняток він зробив тільки тоді, коли мова зайшла про вихід на екрани їхньої спільної роботи в кіно. В одному з інтерв’ю Кайрат зізнався, що дуже вдячний дружині за ті десять років самовіддачі, коли вона виховувала їхніх дітей, підтримувала його у творчості.

Водночас сама Жулдиз прийняла своє подружжя і домашні турботи як даність. Вона відверто говорить про те, що не обтяжується ними, а навпаки, знаходить у сімейних клопотах сенс свого існування. Це дозволяє їй зберегти гармонійні стосунки з Кайратом.

Ось який рецепт гармонії сімейних стосунків від Абдукарімової:

Очевидний плюс власного життя після шлюбу — воно допомагає дотримуватися правил. Жінки, яким нудно і нема чим зайнятися, набагато частіше дзвонять чоловікам на роботу, пиляють їх, скаржаться на життя, шукають у чоловіках недоліки або намагаються їх переробити, бо мають просто масу вільного часу і незадоволені собою. Коли ви чимось зайняті — кар’єрою, спілкуванням із друзями, вихованням дітей, походами в кіно, захопливими вечірніми курсами або благодійністю — ви рідше турбуєте чоловіка.

Бойовик з елементами мелодрами, знятий Кайратом, який вийшов на екрани 2017 року, став етапом професійної реалізації Жулдиз в акторстві.

Про творчість їй довелося забути в низці сімейних буднів. Кайрат радий тому, що дав можливість дружині згадати про свої навички і продемонструвати публіці акторський потенціал. При цьому співак уточнив, що зніматися Жулдиз у інших режисерів він не дозволить, оскільки шалено любить дружину і дуже її ревнує.

Після оприлюднення сімейного статусу Нуртаса Жулдиз Абдукарімова з’явилася в Інстаграм. Вона створила власну сторінку, де публікує сімейні фото, світлини виступів Кайрата. Особливе місце займають фотозвіти про успіхи та досягнення дітей.

Жулдиз Абдукарімова вважає себе щасливою жінкою, адже має люблячого чоловіка, красивих і розумних дітей.

Своє призначення вона вбачає в підтримці теплих стосунків із чоловіком, створенні яскравих, романтичних моментів, що підживлюють вогонь їхнього кохання, в опіці над дітьми, в їхньому правильному вихованні.

Можливо, саме такий портрет щасливої сучасної жінки? А як думаєте ви?

Читайте також: Кайрат Нуртас: дружина і діти

Позначки:, , , , ,
close