Що потрібно зробити перед покупкою собаки

Купуючи вихованця, а потім кращого друга і компаньйона для себе і членів сім’ї, варто задуматися про те, як створити дуже комфортні умови для його перебування в будинку.

Перш за все, слід підібрати місця в будинку, де буде організовано місце для сну для тварини, в якій частині будуть розміщені миски для корму і води.

Однаково важливо вивчити особливості догляду за конкретною породою, приготувати будинок і зібрати контакти фахівців з тварин.

Вивчити особливості догляду за породою

Кожна порода собаки має власні специфіки. Купуючи цуценя, потрібно пам’ятати, що одних тварин потрібно частіше купати і завжди вичісувати, іншим же необхідно дуже і дуже уважно чистити вушні раковини і стригти шерсть.

Такі породи собак, як брахіцефали, вимагає спеціального догляду, в зв’язку з особливостями будови черепа. Таких тварин слід частіше показувати ветлікарю, щоб уникнути порушень в стані їх здоров’я.

Будучи підготовленим заздалегідь, володар тварини легко зможе вибрати оптимальний корм, амуніцію, підстилку та інші предмети для власного улюбленця.

Приготувати будинок

Підготовка будинку до прибуття собаки, полягає в ретельному прибиранні та купівлі всіх предметів гострої необхідності. Під час вибору всіх нижче зазначених засобів, слід, перш за все спиратися на розміри і особливості собаки. Предметами гострої необхідності є:

  • Підстилка для собаки . Лежанка повинна бути невід’ємним атрибутом в будинку. Це місце, до якого вихованець повинен бути привчений. Слід віддавати перевагу м’яким і затишним матеріалами. Підстилка повинна бути досить міцною і відповідати розмірам собаки.
  • Гребінець . Якщо собака не відноситься до короткошерстим або лисим, придбання гребінця обов’язково. Віддавати перевагу слід виробам з надійних матеріалів, щоб не спровокувати пошкодження покривів шкіри або алергічну реакцію. Гребінець також повинна відповідати розмірам. Якщо це маленьке цуценя, гребінець не повинна бути великих розмірів. Задоволення від процедури вихованець не отримає і в подальшому може уникати спроб власника причесати шерсть.
  • Миски-невід’ємний атрибут. Їх повинно бути дві-для придатної для пиття води і корму. Краще підбирати миски з кріпленнями, щоб вони не рухалися в процесі годування. Прекрасними матеріалами для мисок вважаються кераміка, скло і нержавіюча сталь.
  • Нашийник . Якщо щеня маленький (до 4 місяців), з придбанням нашийника можна почекати. У старшому віці собаці потрібен даний предмет амуніції. Це дасть можливість швидше привчити тварину до повідця. Будь-яка собака, незалежно від розмірів, повинна вміти ходити на повідку і слухатися при цьому господаря.
  • Косметичні засоби . Засоби для догляду за шерстю, шампуні, краплі для очищення вушних раковин і промивання очей – вкрай важлива частина. Без звичайного набору засобів, провести гігієнічну обов’язкову обробку не вийде.

Зрозуміло, потрібно пам’ятати і про перші іграшках. Підбираючи іграшку для цуценя або для більш дорослої собаки, потрібно ретельно стежити за тим, щоб частини іграшки були щільними і не відламувалися при розгризання. Можна вибрати іграшки-ласощі, виготовлені з хрящів великої худоби .

Знайти необхідні контакти

Перед покупкою цуценя, слід не тільки вивчити особливості породи і приготувати будинок, а й поцікавитися контактами хорошого ветеринара. Найкраще, якщо номер фахівця буде записаний на паперовому аркуші і вкладений в ветеринарний паспорт або аптечку тварини. У більшості випадків, можна закріпити номер ветеринара на холодильник. В екстрених випадках, викликати фахівця або отримати консультацію з питання, що цікавить буде значно простіше.

Також необхідно знайти контакти кінолога. Певні власники середніх або дрібних собак, впевнені, що кінолог потрібен виключно для великих бійцівських собак. Це думка неправильно.

Спеціаліст з дресирування собак допоможе не тільки в навчанні слухатися власника, але допоможе розібратися в масі тонкощів, які пов’язані з особливостями поведінки вихованця.

Деякі цуценята або виросли пси, відчувають стрес, можуть боятися конкретних звуків або дій. Кінолог допоможе розібратися з подібними проявами і розробить план тренувань.

Зрозуміло будуть потрібні і контакти зоомагазину. Перший час можна відвідувати магазин поряд з вихованцем. Але набагато зручніше замовляти великі упаковки корму або цікавитися наявністю товару, що цікавить для вихованця в телефонному режимі, економлячи свій час.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , , , ,
close