Білі породи собак фото 20 великих і маленьких порід

Білі породи собак фото 20 великих і маленьких порід - Ветеринар

Чистота, чарівність – такими словами можна описати собак білих порід. Пухнаста шерсть приваблює багатьох початківців заводчиків. Але зважившись на покупку чотириногого друга, потрібно знати специфіки характеру вподобаних видів.

Приваблива зовнішність не основне, необхідно розуміти, для якої мети купується тварина: стерегти, виступати на виставках або бути вірним компаньйоном.

Великі білі собаки

Великі породи відрізняються фізичною силою, витримкою і вірністю. Вони люблять переважати, але при грамотному вихованні стають надійними і слухняними друзями.

Біла шерсть-справжня окраса габаритної собаки. Однак для збереження її краси потрібен постійний догляд.

Привчання тварини до гігієнічних і перукарських процедур починається з маленького віку. Це допомагає уникнути проблем з важким, високим дорослим псом.

Акбаш

Сімейство турецького походження існує більше трьох століть. Спочатку таких собак розводили виключно на батьківщині, але зараз ними активно цікавляться заводчики з різних куточків світу.

Американці довіряють акбашу охорону сільських ранчо. Собака велика, але спокійна.

Білі породи собак фото 20 великих і маленьких порід - Ветеринар

Любить життя за містом, в маленькому приміщенні себе почуває не комфортно, може захворіти. Білому велетню подобаються рухливі ігри на природі, біг, стрибки. Цей пес не агресивний, любить дітей.

При контакті з малюками проявляє акуратність, розуміє покладену відповідальність. Непривітний до незнайомих людей, оглядає гостей з побоюванням.

Шерсть чистокровного акбаша білого кольору і довго зберігає чистоту.

Завдяки маленькій довжині вовняного покриву, вичісування потрібно не більше 1 разу протягом тижня. Купання в міру забруднення.

Аргентинський дог

Єдина порода собак, виведена в Аргентині, яка отримала офіційне визнання FCI. Щоб її зробити були вжиті 10 видів.

У даній особини тече кров бульдога, іспанського мастифа, ірландського вовкодава і т.д. за основу виду був запозичений бійцівський пес Кордови, який володіє силою волі, прекрасними фізичними даними, хоробрістю.

Білі породи собак фото 20 великих і маленьких порід - Ветеринар

Білий дог має скажений характер, який виправляється дресируванням.

Слухається беззастережно він тільки господаря, що володіє якостями лідера. Собака наділена сильним інстинктом захисту будинку, хороша мисливиця, любить рухливі ігри, прогулянки.

Білий покрив у цієї особини рясно линяє. Для зменшення вовни в будинку рекомендується кожен день проводити причісування. У догляді застосовуються спеціалізовані силіконові щітки і металеві гребінці.

Біла Швейцарська вівчарка

Не звертаючи уваги на назву, собака не має відношення до Швейцарії. Хоча родоначальник виду був з даної країни. Розведенням займалися заводчики з Канади і США.

Каста потроху розмножувалося, збільшувалося з 1970-х років. Сьогодні пару поколінь чистокровних білих вівчарок проживають на європейській території і в інших державах світу.

Собака має міцне м’язисте тіло. Шерсть білого забарвлення-одна з ключових характеристик породи. Довгошерсті особини люблять прохолодні умови проживання.

Тварини з коротким покривом воліють затишок будинку. Постійні вичісування цим особинам не потрібні.

Швейцарська вівчарка відповідальна, надійна, завжди пристосовується під характер господаря, намагається відповідати його вимогам.

Вона швидко запам’ятовує команди, вміє виконувати складні трюки. За характером ласкава, спокійна, любить дітей.

Бультер’єр

Цей різновид була виведена в дев’ятнадцятому столітті. При її створенні застосовувалися такі білі породи собак:

  • далматин;
  • Англійський бульдог;
  • тер’єр.

Завдяки схрещуванню особини з іншими породами вийшло поліпшити зовнішні дані і фізичні показники.

Сильне, енергійне тварина має добрий характер, прив’язується до сім’ї, особливо до дітей. Воно любить рухливі ігри, заняття з господарями, потребує регулярної уваги, турботи, практично не переносить самотність.

Біла шерсть-стандарт породи. Для виставок дозволяється наявність на голові кольорових плям. Покрив короткий, не захищає від вологи і холоду. Собаку краще утримувати в будинку.

Угорська вівчарка

Пес, схожий на овечку. Так можна назвати це вражаюче тварина. Цуценята з’являються на світ з м’якою, хвилястою шерстю, яка з віком стає кучерявою, закручується в джгути.

У дорослих собак покрив важить більше семи кілограм. Підшерсток відсутній. Чесати його не можна, можна лише ділити руками.

Білі породи собак фото 20 великих і маленьких порід - Ветеринар

Під оригінальною зовнішністю ховається незалежна, розумна порода. Цю особину виводили для охорони овець, що подіяло на її генетичних якостях. Від погляду цієї собаки не вислизне жодна деталь.

Угорській вівчарці потрібно рання соціальна адаптація і професійне дресирування. При настанні небезпеки вона може накинутися на незнайомця, нападати, якщо відчуває небезпеку.

Детальніше опис породи і її видів можна дізнатися тут.

Угорський кувас

Перший щеня з’явився на світ в тринадцятому столітті. Порода створювалася для охорони домашньої худоби. Білий пухнастий пес-справжній сторож.

Не рекомендується тримати його в квартирі, оскільки він любить довгі вимотують прогулянки і життя за містом.

Характер твердокам’яний. Без професійної дресирування ця тварина може бути небезпечно для сторонніх людей.

Колір стандартно породи двох варіантів: слонової кістки і чистого білого забарвлення. Шикарна шубка линяє навесні і влітку. Для збереження її гладкості і краси потрібні постійні стрижки, розчісування, купання.

Самоїдський собака

Сильна, велика тварина з чарівною посмішкою. Порода була виведена найдавнішим північним плем’ям.

Сьогодні собаку можна зустріти в компанії дослідників і туристів, що підкорюють Арктику і Полярне коло. Щільна шерсть зберігає тепло, допомагає виживати в умовах вічного холоду.

Білі породи собак фото 20 великих і маленьких порід - Ветеринар

Білі пухнасті собаки знаходяться в квартирі, але виключно при забезпеченні їх щоденними багатогодинними прогулянками, фізнагрузкамі.

Відсутність активності викликає агресію, нервозність. Тварина непохитна, йому потрібна взаємодія з господарем, але люблять дітей, любить всіх домочадців.

Українська вівчарка

Відважний, безжальний охоронець ховається під декоративною красивою шерстю. Нагадує по виду величезну болонку.

Груба, хвиляста, Довга шубка білого кольору покриває весь тулуб, голову одночасно з очима і кінцівки. Вона вимагає постійного вичісування і видалення грудочок.

Білі породи собак фото 20 великих і маленьких порід - Ветеринар

Порода виводилася для ведення вартової служби. Щоб керувати таким собакою господар повинен для неї стати лідером. Вона віддана лише одній людині, інших домочадців терпить. Будинок-власність вівчарки.

Самодостатня, впевнена Українська вівчарка без правильного виховання стає агресивною, злою.

Піренейський мастиф

Розумна, надійна порода. Має давнє коріння і застосовувалася спочатку для охорони худоби. У країнах Європи собакам довіряли захист палацових комплексів французьких аристократів. Тепер це домашній улюбленець, компаньйон, рятувальник.

Дуже велика біла собака має помірний, доброзичливий характер. Сторожить територію тихо, терпляче, не гавкає без приводу. Відрізняється винятковою відданістю власнику. Вміє піклуватися про дітей, домашніх вихованців.

Шерсть щетиниста, Довга, насичена. Без постійного вичісування скочується, забруднюється.

Хоккайдо

У цієї породи сотні найменувань. Її призначення-полювання. Собака дуже смілива, розумна, здатна вступити в сутичку з ведмедем. Через сильно розвинених інстинктів їй потрібне професійне дресирування.

Для збереження спокою в поведінці господарям рекомендується завантажувати тваринного фізичною працею, пробіжками.

Особина відрізняється витривалістю, не підійде для утримання в маленькому просторі. Чудовий варіант-вольєр у дворі. Завдяки подвійному покриву легко переносить морози, дощ.

Невеликі породи з білою шерстю

Декоративні тварини володіють великим рядом позитивних якостей. Вони люблять затишок будинку, тепло, багато місця не займають. Красиві, грайливі малюки добре співіснують з дітьми.

Догляд за подібними особинами набагато простіше, ніж за великими білими собаками. Але під час вибору породи необхідно дивитися на характер.

Бішон-фрізе

Маленький плюшевий песик французьких кровей. Кучерява шерстка перетворює болонку в живу іграшку, яку так і хочеться притиснути, погладити.

Шубка вибаглива у догляді. Від невірних шампунів, процедур білий колір може потьмяніти.

Білі породи собак фото 20 великих і маленьких порід - Ветеринар

  • незалежний;
  • розумна;
  • легко дресирується;
  • не переносить самотність;
  • чи не підійде людям з сильною зайнятістю на роботі.

Не звертаючи уваги на розміри, собака смілива, здатна постояти за себе і власників. Вона швидко привчається до квартири і лотка, але не повинна захищатися від щоденних прогулянок на вулиці.

Болоньєз

Це приємні, дуже маленькі собачки для кімнатних умов утримання. Люблять грати з дітьми, активні і веселі. Не потребують відвідувань вулиці, але Раді будуть скласти компанію сім’ї.

Вихованням слід займатися з молодого віку, інакше собака почне псувати речі і підтверджувати власне лідерство.

Волохата біла шерсть потребує професійного догляду. Господарям необхідно постійно чесати кучерики, щоб вони не заплутувалися. Для виставкових собак розроблений стандарт груммінга.

Вест-хайленд-уайт-тер’єр

Спорт, активний БІГ, справжнє покликання собаки. Якщо день у день її виводити на чисте повітря, то вона відмінно уживеться в будинку або квартирі.

Білі породи собак фото 20 великих і маленьких порід - Ветеринар

Активний білий дитина ладнає з дітьми, ділиться з ними іграшками. Відчуває безмежну любов і лояльність до сім’ї.

Невеликі розміри не заважають тварині захистити господаря. Але завдяки дуже високій енергійності ця тварина потребує дресирування.

Доглядати за шерстю необхідно комплексно, подробиці читайте в сьогоднішній статті. Професіонали проводять триммінг і зачіску. Будинки робиться вичісування і купання.

Вальпино італійсько

Аристократична порода італійського походження. У різні часи собака носила такі назви, як Палацовий пес і флорентійський шпіц. Про інші підвиди японського шпіца читайте тут.

За красивим найменуванням ховається Біла кошлата дівчинка. За її щільною насичений шубкою необхідно регулярно стежити, інакше вона втратить гарний вигляд.

Особина підходить для проживання в будинку. Вона стане товаришем для дорослих і дітей, підтримає в будь-якій розвазі.

Собака міцна, може брати участь у спортивних змаганнях, швидко навчається командам, неагресивна.

Мальтійська болонка

Хмара шовковистого волосся білого кольору дуже швидко закохує в себе всіх, хто коли-небудь зустрічався з цим маленьким тваринам.

Розкішна шерсть мальтійської болонки швидко вимазується і скочується, якщо її не чистити і не мити. Зачіску краще довірити груммерам.

Мальтійська болонка не потребує прогулянках, власну енергію вона добре витрачає під час ігор і бігу по квартирі.

Пудель

Це сімейство розділене на 3 види. Головна відмінність полягає в розмірах. Існують карликові, міні і звичайні собаки.

Забарвлення у всіх однаковий-білий. Щільна шерсть кучериками вимагає періодичних зачісок і використання професійних доглядають коштів.

Активна, розумна порода, виведена для видобутку дикої птиці. Вона не може впоратися з роллю охоронця, але буде чудовим компаньйоном для всіх домочадців.

Згідно з дослідженням психолога Стенлі Корена, собака займає друге місце по інтелектуальному розвитку. Це проявляється на умінні швидко запам’ятовувати команди і виконувати складні циркові трюки. Ідеальна порода для малогабаритної квартири. Пухнастий дитина привертає веселим характером, грайливістю, відданістю, активність здатний реалізувати будинку, без виходу на вулицю. Ідеальна порода для малогабаритної квартири. Пухнастий дитина привертає веселим характером, грайливістю, відданістю, активність здатний реалізувати будинку, без виходу на вулицю.

Цей песик покірний, дружить з дітьми. З його білою шерстю доведеться звертатися до груммерам.

Вони приведуть тваринного в порядок і зроблять йому гарну зачіску. Шубка майже не линяє, якщо її мити професійними шампунями і раз протягом тижня чесати.

Американський ескімоський собака

Німецький шпіц був виведений штучно. Характерні риси породи-гострий ніс і біла шерсть. Для збереження презентабельного вигляду потрібні постійні процедури гігієни і вичісування.

За характером собака Весела, здогадлива, товариська. Намагається догодити власнику, тому швидко навчається новим командам.

Наближення незнайомців провокує дзвінкий гавкіт і хвилювання. Але ця особина кусається, підійде для утримання в будинку з умовою постійних прогулянок.

Не має значення, яку породу білих собак купувати. Основне в вихованця це характер, який буде добре вписуватися в життєвий устій сім’ї.

У відповідь господарі зобов’язані забезпечити собаці вигідні умови утримання і хороший догляд за рідкісною по красі шерсткою.

Код помилки: «Forbidden».Повідомлення про помилку: «the request cannot be completed because you have exceeded your quota.»Домен:» youtube.quota».Причина: «quotaExceeded».

Чи додали Ви власний API-ключ для Google? Дивіться довідку.

Необхідно перевірити в YouTube, чи належить ID PLH53slWA60Rc-poe3C_PD0D5EChFQXkoM playlist. Необхідно перевірити FAQ плагіна або відправте повідомлення про помилку на підтримка.

Позначки:, , , , , , ,
close