Гриндер для кігтів

Відомо, що за лапами, а зокрема кігтями тварини доводиться стежити, систематично їх зістригаючи.

Добре себе зарекомендували механічні інструменти-когтерезки. Однак на зміну їм прийшли спеціалізовані гриндери, що дозволяють спростити процедуру зачіски кігтів і зменшити небезпеку травматизації у тварини.

Гріндер для собак собою являє електричний когтерез, що не травмує кігті і істотно полегшує роботу власника.

Що таке Гріндер

Електричний когтерез або Гріндер називають когтеточкой. Подібний інструмент можна застосувати в комплексі з механічною когтерезкой для обточуючи кутів з гострими кінцями кігтів.

Гріндер обладнаний спеціальним пристроєм з насадкою-валиком, сточують і шліфують одночасно кіготь. У насадки є спеціалізовані покриття з абразивного матеріалу і ковпачок з дірочками. Покриває ковпачок собою являє захист для людини, не даючи можливість розлітатися пилу під час здійснення шліфування.

Гріндер зручний в застосуванні, так як важить не більше 300 г, а багато моделей і зовсім важать до 100 г. Довжина пристосування для обточування собачих кігтів в середньому становить 14 см.

Електричний когтерез випускається в різних варіантах-який працює від мережі, на батарейках або акумуляторних батареях. Більшість тварин сприятливо ставляться до використання гриндера, не лякаючись звуку приладу. Але дуже важливе-правильно вибрати прилад і привчити тварину до подібного виду гігієнічної процедури потроху і з самого молодого віку.

Користь Гріндера полягає в наступних пунктах:

 • відсутність травм самого кігтя і тому, виключення процесів запалення;
 • відсутність ніякої підготовки перед проведенням процедури;
 • багатозадачність-ряд гріндерів мають додаткові насадки, що дає можливість працювати приладу багатофункціонально, обробляючи кігті як собак, так і домашніх кішок;
 • запобігання нерівностей на спилі кігтя – застосування тільки механічної когтерезкі, часто супроводжується наявністю з’явилися задирок і кутів з гострими кінцями, а при електричній шліфовці, проблем такого роду вийти уникнути.

Крім хороших сторін, електроприлад для обточування кігтів тварин, має і негативні сторони:

 • Гріндери, особливо якісні, коштують вище, ніж звичайні механічні когтерезки.
 • Потрібен час на процес підготовки тварини до планової процедури (собака або кішка, повинні вести себе спокійно, знаючи про обточування кігтів і не намагаючись вирватися).
 • Тривалість процедури обпилки кігтів. Шліфування займає в десять разів більше часу, ніж звичайне відкушування краю кігтя. Під час вибору Гріндера, слід віддавати перевагу потужним пристроям.

Як застосовувати гриндер для кігтів

Важливо вибрати правильний гриндер для кігтів. Спиратися під час вибору слід на потреби самого власника. Прилад повинен добре лягати в руку і виробляти якомога менше шуму, щоб не викликати страх і стрес у тварини.

Рекомендується купувати Гріндер в спеціальних магазинах з товарами для тварин, щоб особисто переконатися в надійності і якості приладу. Дивитися при придбанні слід на наступні показники:

 • Наявність перемикання швидкостей. Експерти радять придивитися до моделей, що мають швидкісні режими. Це дасть можливість застосовувати прилад для найрізноманітніших тварин. Частота обертання валика впливає безпосередньо на тривалість процедури. Основний процес спилювання кігтів проходить на великих швидкостях, а обробка краю і шліфування на більш невисоких. Бажано, щоб в приладі були низькі обороти – 5000оборотов в хвилину і високі – 9000оборотов в хвилину.
 • Шумність. Сильно вібруючий і видають гучні звуки прилад може налякати улюбленця. Під час вибору необхідно запитати продавця показати у включеному стані кілька приладів. Враховувати варто і шум в децибелах, позначений на упаковці приладу. Орієнтуватися при придбанні слід на подібні параметри – на галасливій вулиці звуки можуть досягати 70дБ, а в тихій кімнаті – 40дБ.
 • Наявність знімаються насадок. Функціональність гриндера особливо актуальна, тим більше наприклад, якщо прилад буде застосовувати для обточування кігтів не однієї, а декількох собак. Добре якщо в комплекті з приладом буде кілька знімаються насадок. Адже для маленьких собак абсолютно не підійдуть великі насадки і навпаки, дрібної насадкою обточити великі кігті великий собаки буде проблемно.
 • Вид насадки. Рекомендується віддавати перевагу насадці у вигляді точильного каменю. Службовий термін такої насадки довше. Однаково важливо дивитися, щоб ковпачок знімався з насадки.

Успішно впровадити прилад в процедури для догляду за твариною, легко. Для цього важливо, перш за все, повільно привчити вихованця до звуку, що видається пристроєм. Деякі тварини не полохливі і працювати можна починати відразу. Більшість вихованців ставляться до нововведень з побоюванням. В даних випадках слід обробляти потроху і обов’язково стимулювати улюбленця ласощами.

Перед самою процедурою, потрібно заспокоїти улюбленця. Взяти лапу і вставити кіготь в отвір спеціального ковпачка.

Обробка починається знизу кігтя до кінчика. Продовжувати обпил слід до того моменту, поки не буде досягнута бажана довжина.

Після видалення довжини кіготь відполіровують, роблячи руху по колу на невисоких швидкостях. Після завершення процедури ковпачок знімають і миють водою, а сам прилад протирають сухою тканиною, видаляючи пил.

Важливо мити лапи перед проведенням процедури тварині.

Під час спила, необхідно ретельно стежити за тим, щоб не пошкодити судини. Щоб це виконати рекомендують знімати за одну процедуру не більше 2 мм кігтя.

Потрібно контролювати температуру самого кігтя, щоб він не перегрівався під час обпилювання, в іншому випадку небезпеки пошкодження дуже великі.

Всі різновиди дослідження, вакцинації та лікування вашого улюбленця, в тому числі швидка допомога і госпіталізацію вашого улюбленця.

Цілодобово: +7 495 532 89 00 (багатоканальний) WatsApp / Viber +7 925 584 75 71

Інбридинг може нести небезпеку. Необхідно пам’ятати, як уникнути близькоспорідненого схрещування при…

Рентгенографія призначається переважно при підозрі на захворювання опорно-рухового…

Блювоту у собак господарі часто плутають зі відрижкою (регургітацією). Це два різних поняття,…

Блохи добре себе почувають і в оселях, де немає кішок або собак. Паразитам для продовження…

Завдяки МРТ І КТ, виходить отримати реконструкції зображень, що виглядають як зрізи в тривимірному…

Дуже часто поняття симптому і синдрому плутаються. Однак це два різних поняття. Під симптомом…

Можливість проводити усипляння тварини дозволяється виключно в разі, якщо всі необхідні…

Гріндер для собак собою являє електричний когтерез, що не травмує кігті і істотно…

Стовбурові клітини присутні у всіх тканинах, від шкіри і клітин хрящів до нервової тканини. Механізм…

Виникнення синдрому відміни може бути спровоковано різким припиненням надходження антибіотиків…

Проведення вакцинації дає шанси на легкий перебіг захворювання в разі інфікування або ж…

Патологічне збиральництво відрізняється нав’язливістю у людини…

Позначки:, , ,
close