7 продуктів, що позбавляють від перегару

Їжа

robertss 07.09.2023 Article

Як замаскувати неприємний запах із рота після бурхливої вечірки 23 лютого? Виявляється, в цьому можуть допомогти продукти, які завжди є на вашій кухні! Від пильного носа інспектора ДАІ ваш вчорашній проступок, може, і не приховати, але перед колегами на роботі вам червоніти не доведеться.

Причиною неприємного запаху з рота після великої кількості випитого спиртного є етанол (він же винний та етиловий спирт). Потрапляючи в організм, етанол чинить токсичний ефект на низку органів людини, і основний удар на себе приймає печінка — утворюються продукти розпаду ацетальдегід і оцтова кислота. Вони виводяться з організму всіма доступними йому способами, зокрема й через легені, де токсичні отрути змішуються з киснем. Запах вуглекислого газу, що видихається, і називають перегаром. Позбутися його непросто, поки алкоголь присутній у крові, але мінімізувати амбре, щоб не відлякувати оточуючих, допоможуть деякі звичайні продукти.

1. Кава

Перегару позбавить не капучино, а саме зерна кави. Вони містять велику кількість ефірних олій, які на деякий час (хвилин 30-40) замаскують неприємний запах, якщо їх пожувати. Використовуйте зерна темного обсмаження, вони легше віддають аромат. Чашечка еспресо чи американо теж не зашкодить, але це лише прискорить роботу нирок, не впливаючи на запах.

2. М’ята

Будь-яка зелень, чи то петрушка, кінза, а вже тим паче м’ята, містить велику кількість ефірних олій, які освіжать дихання. Жувати можна не тільки листя рослин, а й стебла, і коріння, наприклад, петрушки або селери.

3. часник

Будь-який неприємний запах відступає на тлі аромату часнику. Він містить не тільки специфічні ефірні олії, а й сірку, яка надає запаху особливої стійкості. Залишилося вибрати, чим пахнути — перегаром чи часником.

4. Гвоздика

Погодьтеся, гвоздику, як і будь-які інші спеції, наприклад, мускатний горіх або кардамон, жувати набагато приємніше, ніж часник. Та й аромат від них набагато приємніший. Що довше жуєте — то стійкішим буде їхній запах. Тільки бережіть зуби.

5. Лавровий лист

Вийти переможцем з історії з неприємним запахом з рота допоможе лавровий лист. Ні, лавровий вінок на роботу надягати не варто, а ось пожувати листочок даврушки перед виходом з дому буде не зайвим. Навіть у засушеному вигляді лавр містить велику кількість ароматичних олій, що допомагають знову дихати на повні груди на оточуючих людей.

6. Лляна олія

Нерафіновані рослинні олії добре борються із запахом з рота. Випийте столову ложку ароматної лляної, конопляної або олії волоського горіха. На деякий час запах від розпаду етанолу у вашому організмі буде нейтралізовано.

7. Гірчиця

Отримавши задоволення напередодні, на ранок можна трошки й постраждати: чайна ложка гострої гірчиці буквально «прошибає дух» і здатна на деякий час пригасити ваше амбре. Тільки жувати треба ретельніше, тоді обмін речовин прискориться і перегар на деякий час зникне.

Позначки:, , , , ,
close