“Корольок – пташка співоча”: актори та ролі

Серіал «Корольок — пташка співоча», актори якого прославилися багато в чому завдяки зйомкам у цій мелодрамі, — це кіноісторія про кохання. Багатосерійний фільм зняли за мотивами однойменної книги турецького письменника Решата Нурі Гюнтекіна. Хочете дізнатися, хто зіграв головні ролі в серіалі? Тоді ознайомтеся зі статтею.

«Корольок — пташка співоча» — серіал, що оповідає про долю турецької дівчини на ім’я Феріде. Після смерті батьків вона змушена жити з сім’єю своєї тітоньки Бесіме. Поступово Феріде розуміє, що закохалася в двоюрідного брата, і не знає, що їй робити з почуттями, які раптово нахлинули…

Примітно, що це вже третя екранізація роману Решата Нурі Гюнтекіна. Уперше історія з’явилася на телеекранах 1966 року, а вдруге — 1986-го. Усі виходи фільмів на екран ознаменувалися високими рейтингами та позитивними відгуками від глядачів.

Розповімо, хто зіграв головні ролі в серіалі 2013 року:

Фахріє Евджен (Феріде)

Фахріє народилася в Німеччині, в сім’ї німецьких турків. Дитинство дівчини припало на важкі часи, коли націоналісти знущалися над її народом. Однак із часом усе налагодилося.

Фахріє добре вчилася в школі, виявляючи здібності до іноземних мов, а також займалася спортом. Крім цього, дівчинка проявила себе на театральній сцені, проте спочатку спеціальність вибрала іншу — вирішила вивчати соціологію і менеджмент.

Джерело фото: shoubiz.guru

У кіно Фахріє потрапила випадково: під час поїздки до Стамбула її побачили турецькі режисери і запропонували невелику роль у серіалі. Потім послідували зйомки в більш масштабних проектах: «Листопад», «Любовне затемнення», «Брехлива весна».

У 2013 році Фахріє Евджен пропонують зіграти головну роль у серіалі «Корольок — пташка співоча». Актриса погоджується і після виходу мелодрами на великі екрани прокидається знаменитою.

Феріде у виконанні Фахріє сподобалася глядачам зворушливістю і скромністю. Актриса стверджує, що їй легко було вжитися в роль, оскільки вона схожа на свою героїню, хоча часом і не розуміє деяких її вчинків.

На зйомках турецького серіалу «Корольок — пташка співоча» Фахріє познайомилася з майбутнім чоловіком — Бураком Озчівітом. Щоправда, зустрічатися вони стали тільки після того, як разом зіграли ще в одному турецькому проекті.

Бурак Озчівіт (Кямран)

Бурак народився в місті Мерсин. У дитинстві він захоплювався переглядом мультфільмів і хотів стати Бетменом. Подорослішавши, юнак вирішив присвятити життя кар’єрі кіноактора. До цього Бурак працював моделлю і був вельми успішним на цьому терені.

Озчівіт сподобався глядачам після зйомок у серіалі «Величне століття», де зіграв чарівного Балі Бея. Потім у кар’єрі кіноактора стався ще один прорив: роль красеня Кямрана в серіалі «Корольок — пташка співоча» зробила Бурака улюбленцем телеглядачів у всьому світі.

Джерело фото: Tv.ua

Також Озчівіта можна побачити в проектах «Чорна любов», «Життя віддам», «Мій брат».

Бурак зізнається, що підготовка до ролі Кямрана зайняла у нього тривалий час, оскільки він хотів досконально вивчити свого героя. Актор каже, що його персонаж вихований і шляхетний, а любов до Феріде допомогла йому стати ще кращим.

Мехмет Озгюр (Сейфеттін)

Мехмет Озгюр народився в невеликому місті біля Анталії. Після школи юнак вступив на факультет іноземних мов.

Однак невдовзі Мехмет зрозумів, що це не зовсім те, чим він хотів би займатися. Тож Озгюр полишає навчання і переїжджає до Стамбула, де опановує професію актора.

Джерело фото: Keeno.tv

Після навчання Мехмета запрошують на роботу в театр в Анталії, де він швидко стає режисером. А ось у кіно актор потрапляє лише 2004 року.

Мехмет відомий глядачам за роботою у фільмах і серіалах «Величне століття», «Блокада», «Обіцянка».

У серіалі «Корольок — пташка співоча» Мехмет Озгюр зіграв роль дядька Феріде — Сейфеттіна.

Еліф Ескіндер (Бесіме)

Еліф народилася в столиці Туреччини. Здобула акторську освіту в університеті Ізміра, а також закінчила державну консерваторію в Анкарі.

Джерело фото: beykent.edu.tr

Після закінчення вишу Еліф довгий час працювала в театрі. Роль Бесіме в серіалі «Корольок — пташка співоча» стала для актриси дебютною, але вона впоралася з нею на відмінно. Після цього Ескіндер була зайнята ще в кількох проектах.

Крім акторства, Еліф викладає в університеті «9 вересня», займається спортом, верховою їздою і вокалом.

Деніз Джелілоглу (Селім)

Деніз Джелілоглу народився в Болгарії, проте в трирічному віці разом із сім’єю переїхав до Туреччини.

Деніз з дитинства мріяв стати актором, тому ще в школі відвідував театральний гурток, а після здобуття середньої освіти вступив до Державної консерваторії в Стамбулі. Навчання давалося юнакові легко, тож він переконався в правильності свого рішення.

Після закінчення вишу Деніз почав грати в театрі. Талановитого актора помітили турецькі продюсери і запросили зніматися в кіно.

Джерело фото: hierapolis-info.ru

Глядачі знають Деніза Джелілоглу за образами, які він створив у серіалах «Величне століття», «Відповідальність», «Королева ночі».

«Корольок — пташка співоча» — серіал, сповнений емоціями та переживаннями. Актори, які знялися в головних ролях, постаралися зробити багатосерійний фільм цікавим для глядачів і повторити успіх попередніх екранізацій.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

Позначки:, , , , , , ,
close