“Відьмак”: що відомо про новий сезон, рейтинги та цікаві факти про серіал

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

«Відьмак» про переплетення доль відьмака-мутанта Геральта, чарівниці Йенніфер і принцеси Цирілли став для Netflix величезним успіхом. Герої живуть на континенті, де люди, гноми, ельфи, монстри і відьмаки століттями борються за виживання і процвітання, а добро і зло часто не відрізняються.

Серіал отримав на IMDb рейтинг 8,1, причому вже першу серію глядачі оцінили на 8,8 балів із 10. За час показу з 2019 року «Відьмака» тричі номінували на «Еммі», нагородили телевізійною BAFTA і ще п’ятьма преміями.

Замість серіалу міг бути один повнометражний фільм

Як створювався серіал «Відьмак»? Відьмаком із Рівії «Нетфлікс» зацікавився 2017 року. Тоді ж було оголошено про створення серіалу, шоураннером якого стала Лорен Шмідт Хіссріх.

В його основу лягли романи Анджея Сапковського, за якими раніше зробили серію відеоігор. Спочатку Netflix хотів зняти тільки один повнометражний фільм, але Гіссріх стала проти, вказуючи на великий обсяг романів.

Зйомки першого сезону почалися в Угорщині 31 жовтня 2018 року і завершилися в замку Огродзенець (Польща) у травні 2019-го. Через пандемію другий сезон знімали виключно у Великій Британії з початку 2020 року до квітня 2021-го.

Скільки сезонів у серіалі «Відьмак»? Як повідомляє видання Redanian Intelligence, відомо про випуск чотирьох сезонів серіалу. ЗМІ пишуть і про п’ятий сезон, але офіційного підтвердження планів на його створення наразі немає.

На ролі у «Відьмаку» не брали акторів із «Гри престолів»

Актор Єн Бітті, який грав Мерріна Транта в серіалі HBO, який став культовим, розповів, що бачив оголошення про кастинг, у якому особливо наголошувалося, що виконавців ролей у «Грі престолів» не розглядатимуть.

Творці хотіли виділити «Відьмака» на фентезійному ринку як самостійний проект. Присутність акторів із «Гри престолів» змусила б глядачів проводити паралелі та порівнювати два серіали.

У другому сезоні правило пом’якшили, і кілька акторів із проєкту HBO все ж потрапили на зйомки «Відьмака». Пощастило Крістоферу Гів’ю («Три горішки для Попелюшки»), який грав Тормунда, і виконавцю ролі Йорена Френсісу Меджі («Листковий торт»).

Кавілл провалив першу пробу на роль Геральта

Коли Генрі Кавілл («Людина зі сталі»), який давно став фанатом ігор про Відьмака, почув про майбутній серіал Netflix, то зробив усе можливе, щоб брати участь у прослуховуванні. Саме його наполегливість і стала причиною відмови. Гіссріх зізналася, що його поведінка викликала велике роздратування

Після Кавілла було прослухано ще близько 200 претендентів, проте Гіссріх ніяк не могла забути низький голос Кавілла і знову запросила його на проби. Зрештою Генрі отримав роль і став великим Геральтом.

Джої Бейті має в житті якості Лютика

Постійний попутник Геральта трубадур і розпусник Лютик — його повна протилежність. Він підбиває Відьмака, і, ймовірно, єдиний говорить йому правду.

Спілкування Лютика з Геральтом створює найсмішніші моменти в серіалі. Британський актор Джої Беті, який грав у серіалі «Біла королева» (2013), ідеально підійшов на цю роль.

На прослуховуванні виявилося, що в житті він володіє практично всіма якостями персонажа. Він співає в інді-групі, вміє грати на улюбленому інструменті Лютика лютні й активно виступає як стендап-комік.

Генрі Кавілл і Аня Чалотра відмовилися від дублерів

Генрі Кавілл перший сезон знімався без дублера. Він особисто брав участь у боях і виконував трюки. Щоб оволодіти мечем, актор безупинно вправлявся у фехтуванні з каскадером Володимиром Фурдиком, який тренував Кіта Герінгтона (Джон Сноу) для зйомок у «Грі престолів».

Виконавиця ролі чарівниці Йенніфер Аня Чалотра («Вбивства за алфавітом») також відмовилася від дублера. Лише одного разу її замінила дублерка, коли в актриси просто не вистачило вільного часу. Хоча спочатку Аня не бажала зніматися без одягу, все ж таки зіграла у всіх сценах, у яких було потрібне оголення.

Актриса передумала після перегляду сцени з Істредд (Ройс Пірресон), яку зіграла дублерка. Побачивши, який це має вигляд, вона вирішила грати пікантні сцени сама.

Генрі Кавілл на зйомках другого сезону отримав травму

Під час зйомки нескладної сцени пробіжки через ліс Кавілл різко зупинився, і група вирішила, що він спіткнувся. Пізніше актор зізнався, що у нього сильно болить коліно. У лікарні виявилося, що Генрі пошкодив підколінне сухожилля.

Травма виявилася дуже серйозною і могла поставити хрест на його кар’єрі актора бойовиків. Темп зйомок був знижений. Вранці Кавілл займався фізіотерапією, а після обіду йшов на майданчик і продовжував зніматися.

Третій сезон «Відьмака» буде у двох «томах»

Коли вийде 3 сезон «Відьмака»? Прем’єрний показ першої частини третього сезону розпочнеться 29 червня, а друга стане доступною з 27 липня 2023 року. Poligon пише, що в новому сезоні Геральт спробує заховати Цирі (Фрейя Аллан), щоб захистити її від недругів. Йенніфер відведе їх у цитадель Аретузи, сподіваючись краще вивчити здібності дівчинки. Але вони залишаться в центрі битви, в якій Відьмаку і його супутникам протистоїть політична корупція, темна магія і зрада.

За даними Netflix, 3 сезон буде випущено у двох частинах, щоб максимально точно відповідати двотомній структурі оригінального роману Анджея Сапковського «Година презирства». Бажаючи підкреслити близькість до четвертого роману про Відьмака, творці назвали частини третього сезону томами, до кожного з яких увійде по чотири серії.

У серіалі «Відьмак» може бути 44 серії

Скільки всього серій у серіалі Відьмак? Як випливає з інформації IMDb, у кожному сезоні серіалу, що вийшов, по вісім серій. Наразі вже знято 24 серії. Скільки точно буде в четвертому сезоні, поки невідомо. Якщо «Відьмак» триватиме в нинішньому форматі на п’ять сезонів, то загалом вийде 40 серій.

Є ще мінісеріал «Відьмак: Походження» (2022), який, по суті, став приквелом і спін-оффом «Відьмака». Дія в ньому відбувається за 1200 років до народження Геральта. Якщо рахувати і його, то всього буде 44 серії.

Після третього сезону Кавілл покине серіал

Deadline повідомляє, що для Генрі Кавілла третій сезон стане останнім. У четвертому і наступних сезонах його замінить австралієць Ліам Гемсворт («Голодні ігри«). Гемсворт обожнює серіал «Відьмак» і вважає запрошення на головну роль великою честю.

Серіал «Відьмак» залишається одним із найпопулярніших проєктів Netflix з моменту виходу першої серії. Ба більше, інтерес до серіалу зростає, що особливо помітно напередодні виходу нового сезону.

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Прикмети на старий Новий рік: що можна і не можна робити

Прикмети на Новий рік 2023: обряди та ритуали

Позначки:, , , , , , , , , , ,
close