Кігтерізки для котів: види, особливості вибору та експлуатації

Кігтерізки для котів: види, особливості вибору та експлуатації - Ветеринар

Хороший і надійний кігтеріз для кішки необхідний для якісного і швидкого обрізання кігтів. Інструмент дасть можливість працювати з максимальною зручністю і безпечно. Експерти рекомендують купувати аксесуар паралельно з появою вихованця.

Кігтерізки для котів: види, особливості вибору та експлуатації - Ветеринар

Модель, куплена просто так, може і не підійти за специфічними особливостями. Видів і різновидів кігтерезок багато, тому в підборі необхідно орієнтуватися на рекомендації фахівців.

Що це таке?

Кігтерізка для кішок — простий прилад, який повинен бути у кожного власника домашнього вихованця. Пристрій дуже легко вибрати і застосовувати. За допомогою приладу можна забезпечити правильну гігієну улюбленцю. Постійна обробка кігтів виключить багато проблем, які з’являються при утриманні кішки: гострими кігтиками ці тварини сточують меблі, шпалери, псують килими.

Сточування дійсно потрібне для кота або кішки, але виключно якщо вони живуть у природному середовищі. Дряпки не завжди рятують від неприємностей, оскільки не всі улюбленці швидко привчаються до цього пристрою.

Щось дряпати тварини будуть все одно, адже за допомогою цього нормального процесу улюбленці й оновлюють власні кігті. Під час дряпання відбувається і мітка території, яку котячі вважають власною. Самим звичайним і гуманним способом, який звільнить від цієї неприємності, вважається стрижка кігтів за допомогою спеціального пристрою — кігтерізки. Котячі кігтики мають властивість рости, тому процедура не разова, а вимагає періодичного повторення.

Вважається, що правильно стригти нігті можна лише у ветеринарній клініці, проте зараз власникам пропонується багато безпечних варіантів кігтерізок. Незважаючи на маленьку вартість процедури у ветлікарні, більшість власників кішок і котів обирають пристрої для користування в будинку, оскільки переміщення улюбленця до клініки супроводжується незручностями для власника і стресами для котячих.

Фахівці не рекомендують використовувати для зачіски кігтів звичайні ножиці. Кігті тварин відрізняються від людських внутрішньою структурою.

Кігтерези зараз пропонуються магазинами в широкому розмаїтті. Всі схожі прилади в підсумку допомагають зробити швидкий і безболісний манікюр.

Позначки:, , , , , , , ,
close