Технологія утеплення фасадів

Операції по утепленню даху та фасадів вимагають ретельного підходу. Адже від правильності проведення монтажу утеплювача залежить ефективність кінцевої теплоізоляції будинку. Сьогодні існує безліч якісних сучасних утеплювачів, що володіють високими теплоізоляційними властивостями, які цікаві простотою монтажу.

Але всі ці матеріали, точно також як металочерепиця, вимагають для правильного укладання наявності певних знань і навичок в будівельній сфері. Перед початком робіт по теплоізоляції стін або даху, потрібно ретельно підготувати підставу. Якщо вас цікавить утеплення фасаду львів, переходьте на сайт teplodim.info.

Технологія утеплення фасадів

Для цього треба з поверхонь видалити пил, бруд, залишки мастил. Поверхні зачищаються, після чого можна приступити до монтажу. Залежно від виду використовуваного утеплювача монтаж проводиться по різному. Мінеральна вата може бути безпосередньо наклеєна на фасад за допомогою спеціальних складів, що клеять. Утеплювачі на базальтової основі, виконані у вигляді плит, такі як вентиля баттс або фасад баттс кріпляться до стін спеціальним кріпленням дюбелями, що має вигляд грибка. Мінвату після приклеювання теж можна прикріпити дюбелями.

Застосування пластикових дюбелів в цьому випадку надають конструкції більшу міцність і надійність кріплення. Якщо не використовувати дюбелі, то утеплена поверхню може дати тріщини через порівняно відчутного ваги матеріалу. Особливо важливо використовувати дюбеля при кріпленні матеріалу на стелю. В ході робіт іноді потрібно зробити армування. Його виробляють зазвичай при роботах з мінеральною ватою. Якщо використовується фасад баттс, то армування проводити немає необхідності, тому що поверхня плит і без того жорстка.

Технологія утеплення фасадів

У випадку ж з мінватою армування зміцнює конструкцію утеплювача, захищає матеріал від зовнішнього середовища і гасить лінійне розширення, що виникає через перепади температур. В якості армуючого шару використовується клейовий склад, на який наноситься спеціальна сітка, що має стійкість до агресивних середовищ. Завдяки такій послідовності робіт теплоізоляційний матеріал лягає міцно і служить не один рік. Чи не відбувається тепловтрат, що дуже важливо для створення в будинку комфортного мікроклімату і економії енергоресурсів. Вибір утеплювачів на ринку широкий — можна знайти той матеріал, який буде відповідати індивідуальним потребам і фінансовим можливостям.

close